3 důvody proč pracovat u nás

3 důvody proč pracovat u nás

Renáta Miltová
25.07.2023

Většina z nás tráví velkou část dne v práci, proto je důležité si zvolit takové zaměstnání, které zajistí nejen finanční stabilitu, ale také osobní a profesní spokojenost. V našem holdingu nabízíme jedinečnou možnost pracovat v dynamickém prostředí pod taktovkou zkušených byznysmenů a v různých oborech. Ačkoliv je pádných důvodů víc, sepsali jsme pro vás 3 hlavní, proč je právě náš holding skvělým místem pro vaši kariéru. 

1️⃣ Široké spektrum firem a oborů

V holdingu máme v současné době 8 úspěšných firem z mnoha různých oborů. Od virtuálních asistentů/tek, přes prodej energií, implementaci CRM, až po vývoj mobilní aplikace a edukace dalších firem v obchodních dovednostech. Specialisté z každé firmy mají jedinečné know how, které v rámci holdingu rádi sdílíme a podílíme se tak na společném růstu. Pokud hledáte rozmanitost a pestrost v každodenním profesním životě, pak je náš holding tím pravým. 

2️⃣ Týmová atmosféra 

Zní to jako cliché a my jsme si toho plně vědomi, nicméně náš holding je naše druhá rodina. Zaměřujeme se nejen na profesní růst, ale také na budování silných vztahů a pozitivní pracovní atmosféry. Několikrát do roka vyjíždíme v rámci celého holdingu na team-buildingy, ty pak pořádáme i pro jednotlivé firmy a utužujeme tak naše vztahy. Věříme, že silný a podporující kolektiv je základem úspěchu a spokojenosti na pracovišti. 

3️⃣ Fairplay 

Ačkoliv jsme orientováni na výsledky a bez nich bychom se jen těžko obešli, je pro nás důležité hrát fér. U nás NEplatí, že musíte prodat každému. V každém jednotlivém týmu máme jasně stanovené zákazníkovy potřeby a nesnažíme se tak prodat naše produkty ani služby všem. Hrajeme to zkrátka fér. 

Hledáte práci, ve které se budete cítit skvěle? Kde rozvinete své silné stránky a dáte prostor svým nápadům? Ozvěte se nám a přijďte si s námi dát kávu. Společně probereme možnosti, které z našeho rozhovoru vyplynou.

S pozdravem 

Vaše HR manažerka 

Renča 

Sdílet článek
Facebook
Twitter
LinkedIn
Blog

Další novinky a aktuality

Energie během dne. Jak si jí udržet co nejdéle?

Renáta Miltová
18.09.2023
Není asi žádným překvapením, ani novým zjištěním, že nám energie během dne kolísá. Energie je nepostradatelným prvkem, který...

Oživte svůj životopis. Zaujměte na první pohled 🤩

Renáta Miltová
08.09.2023
Životopis je nedílnou součástí v procesu hledání práce a je prostředkem prvního dojmu, který děláte na vašeho potenciálního...