3 důvody proč pracovat u nás

3 důvody proč pracovat u nás

Renáta Miltová
25.07.2023

Většina z nás tráví velkou část dne v práci, proto je důležité si zvolit takové zaměstnání, které zajistí nejen finanční stabilitu, ale také osobní a profesní spokojenost. V našem holdingu nabízíme jedinečnou možnost pracovat v dynamickém prostředí pod taktovkou zkušených byznysmenů a v různých oborech. Ačkoliv je pádných důvodů víc, sepsali jsme pro vás 3 hlavní, proč je právě náš holding skvělým místem pro vaši kariéru. 

1️⃣ Široké spektrum firem a oborů

V holdingu máme v současné době 8 úspěšných firem z mnoha různých oborů. Od virtuálních asistentů/tek, přes prodej energií, implementaci CRM, až po vývoj mobilní aplikace a edukace dalších firem v obchodních dovednostech. Specialisté z každé firmy mají jedinečné know how, které v rámci holdingu rádi sdílíme a podílíme se tak na společném růstu. Pokud hledáte rozmanitost a pestrost v každodenním profesním životě, pak je náš holding tím pravým. 

2️⃣ Týmová atmosféra 

Zní to jako cliché a my jsme si toho plně vědomi, nicméně náš holding je naše druhá rodina. Zaměřujeme se nejen na profesní růst, ale také na budování silných vztahů a pozitivní pracovní atmosféry. Několikrát do roka vyjíždíme v rámci celého holdingu na team-buildingy, ty pak pořádáme i pro jednotlivé firmy a utužujeme tak naše vztahy. Věříme, že silný a podporující kolektiv je základem úspěchu a spokojenosti na pracovišti. 

3️⃣ Fairplay 

Ačkoliv jsme orientováni na výsledky a bez nich bychom se jen těžko obešli, je pro nás důležité hrát fér. U nás NEplatí, že musíte prodat každému. V každém jednotlivém týmu máme jasně stanovené zákazníkovy potřeby a nesnažíme se tak prodat naše produkty ani služby všem. Hrajeme to zkrátka fér. 

Hledáte práci, ve které se budete cítit skvěle? Kde rozvinete své silné stránky a dáte prostor svým nápadům? Ozvěte se nám a přijďte si s námi dát kávu. Společně probereme možnosti, které z našeho rozhovoru vyplynou.

S pozdravem 

Vaše HR manažerka 

Renča 

Sdílet článek
Facebook
Twitter
LinkedIn
Blog

Další novinky a aktuality

Ocenění našich kolegů

Renáta Miltová
15.01.2024
Naši kolegové jsou pro nás klíčoví a vždycky se snažíme ocenit jejich úsilí odpovídajícím způsobem. I letošní konec...

Vánoce u nás – jak jsme slavili letos?

Renáta Miltová
27.12.2023
Rok se s rokem sešel a my se sešli také. Letošní firemní vánoční večírek jsme netradičně uspořádali v...