Volné pozice

Volné pozice u nás

U nás můžeš pracovat v obchodě, zákaznickém servisu nebo managementu. Jakou pozici hledáš?

Nenašel jsi žádnou pozici přímo pro tebe? Ozvi se a společně probereme možnosti.

IT
Přidej se k nám a uč se od nejlepších!
Asistentka
Pečuj o zákazníky a klienty na dálku z jedné kanceláře.
Obchod
Živ se mluvením a pomáhej firmám ušetřit.
Jak vypadá proces náboru?

Jak s námi můžeš začít pracovat?

1

Výběr pozice

Vyber si pozici, která tě nejvíc zajímá a podívej se na její detail na webu. Poté nám zašli kontakt přes další informace nebo rovnou svůj životopis na e-mail chci@karieraunas.cz. Nejpozději do 3 pracovních dnů tě budeme telefonicky kontaktovat, probereme tvoje dotazy a zeptáme se taky na něco tebe.

2

První kontakt

Pokud se v telefonu shodneme, že nám případná spolupráce vzájemně dává smysl, domluvíme se na osobní schůzce. Buď na pobočce v Praze, Litoměřicích nebo klidně online.

3

Osobní nebo online schůzka

Na schůzce se potkáš s Renčou za HR a s teamleaderem nebo vedoucím projektu. Nečeká tě u nás tedy několik nekonečných kol, ale jedna schůzka, po které se nejpozději druhý pracovní den dozvíš výsledek.

4

Nástup do firmy

Pokud si plácneme, domluvíme se na možném termínu nástupu a nic ti nebrání začít pracovat s námi. Těšíme se na tebe.

Reference od našich kolegů

S kým se u nás můžeš potkat

Podívej se na příběhy a zkušenosti možná tvých budoucích kolegů a inspiruj se.

Třikrát týdně jsem doma, dvakrát týdně jsem v kanceláři - vyhovuje mi to - jsem ráda mezi lidmi, ale zároveň se můžu soustředit, když to potřebuji. Nenašla jsem zatím firmu kde můžu pracovat odkudkoliv ale zároveň nejsem sáma.
Daniela Jurašíková
manažerka společnosti Péčeprozákazníky
Měla jsem obavu, že budou ve firmě školení jen na to, "jak za každou cenu prodat". Mile mne překvapilo to, kolik času jsme strávili hned na začátku hledáním opravdových potřeb našich zákazníků. Až teprve tady si mohu dovolit neprodat tomu, kdo náš produkt nepotřebuje. A to je jeden z nejsilnějších motorů v prodeji těm, kteří naše produkty skutečně ocení.
Monika
obchodník Dotankujtiskárnu.cz
Věděla jsem, že na aktivní lince vydělávají operátoři daleko více peněz, než na pasivní lince. Lákalo mě to, ale bála jsem se odmítnutí klientů. Ale skutečnost je taková, že mě práce i díky fajn kolektivu baví, odnáším si pěkné peníze a hlavně chodím domů s čistou hlavou.
Sabina Nováková
obchodník Dotankujtiskárnu.cz
Obchod je můj život a hledat řešení pro firmy, jak fungovat BezPlýtvání mi dává smysl. Dělám zajímavou práci ve fajn kolektivu, která mě opravdu baví. Rád bořím zažité představy o obchodu a posouvám ho na úroveň, která dává smysl a užitek všem stranám - zákazníkovi, firmě a samozřejmě mě.
Martin Tetiva
spolumajitel firmy Energoma
V call centru pracuji přes 5 let. Tento rok jsem se rozhodl využít možnost pracovat na 100 % z domova. Na začátku jsem se bál, že se mi nebude tolik dařit a budu mít menší provize. Je to, ale přesně naopak, protože mě při práci nic nerozptyluje. Navíc ušetřím čas a peníze za cestování.
Martin Daniel
obchodník Dotankujtiskárnu.cz
Ve firmě jsem začínal jako obchodník v projektu Dotankujtiskárnu.cz. Líbilo se mi hlavně to, že jsem si mohl sám ovlivnit vlastní příjem, a že jsem to byl já, kdo je naplno zodpovědný za to, kolik si vydělám. Vždycky jsem měl ambice mít svůj vlastní tým, což se mi po roce podařilo. Za tu příležitost jsem moc rád. Dneska mě na práci baví hlavně to, že můžu posouvat lidi v týmu tak, aby si sami vydělali zajímavé peníze a mohli si plnit své sny.
Dan Musil
manažer projektu Dotankujtiskárnu.cz

Pošli nám svůj životopis

Po zaslání tě budeme kontaktovat nejpozději do 3 pracovních dnů. Po telefonu probereme dotazy a zjistíme něco o sobě. Pokud nám to bude vzájemně dávat smysl, domluvíme se na schůzce, ať už osobní nebo online.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.