Anketa spolupracovníka měsíce – duben 🤩

Anketa spolupracovníka měsíce – duben 🤩

Renáta Miltová
30.05.2023

Záleží nám na tom, aby se naši kolegové cítili náležitě doceněni za jejich tvrdou práci. I proto s managementem vyhlašujeme spolupracovníka měsíce, kdy naše kolegy oceňujeme za něco mimořádného. 

Tento titul je vyhlašován v mnoha organizacích po celém světě, aby se ocenili ti nejlepší zaměstnanci a zvýšila se tak motivace ostatních kolegů.

Vybrání spolupracovníka měsíce probíhá na základě různých kritérií, jako je vynikající výkon, kreativita, spolupráce, proaktivita, aj. Každý s manažerů tak navrhne kolegu z týmu, který by si ocenění zasloužil a společně pak vybíráme toho nejlepšího z nejlepších. 

Jmenování spolupracovníka měsíce je také skvělou příležitostí pro management, aby poblahopřáli kolegům za jejich úspěchy a pochválil je za jejich práci. Výherce titulu spolupracovník měsíce dostává od nás i cenu v hodnotě 1000 Kč,kterou se snažíme vybrat personalizovaně a to tak, aby se dotyčnému člověku líbila. Zároveň certifikát na památku.

Kdo byl v měsíci dubnu nominován?

Eliška

za měsíc duben nominuji Elišku, která měla v dubnu nejkrásnější a nejsprávnější hovory v rámci hodnocení, opravdu krásné, poslechla jsem si i její anglický hovor a byl naprosto ukázkový. Je radost její hovory poslouchat, je radost vidět její bezchybné a srozumitelné zápisy. Navíc za duben měla nejvíce hovorů (1259). Je rychlá a navíc u toho správná. Jsem moc šťastná, že ji mám v týmu a mohu se spolehnout, že její hovory jsou vždy moc pěkné.

Pepa

Pepa jede jako o závod. Přepodepsal vše co mohl, vzal si na starosti klienty po bývalých obchodnících a hned nějaké smlouvy uzavřel. Díky za tvoji práci, Pepo. 

Kája

Kája je na pozici obchodníka na telefonu v projektu Dotankuj tiskárnu a pracuje špičkově. Je efektivní, pohotová a proaktivní. Za duben měla nejvíce prodejů a přeplnila plán o neuvěřitelných 57 tisíc. Gratulujeme Kájo. Díky za tvoji tvrdou práci. Kája zapracovala efektivně věci ze ZV.

Klárka

Za to ze se naučila spoustu věcí a vzala si na sebe spoustu odpovědnosti. A hlavně, ze se na ni člověk vždycky muže spolehnout a i na to, ze přijde s pozitivním přístupem 🙂

Mia

Za super nasazení v rámci HR za minulý měsíc. Mia se dokáže velmi rychle zapnout i po pauze, kdy na HR není. Její aktivita v rámci navolání lidí na pohovor vedle ke splnění plánu náboru 🙂

A kdo se stal výhercem?

Výhercem se stala Mia a jako odměnu dostala poukázku do jejího oblíbeného obchodu SANU BABU.  

Sdílet článek
Facebook
Twitter
LinkedIn
Blog

Další novinky a aktuality

Květnová porada v duchu pálení čarodějnic

Renáta Miltová
30.05.2024
Celý tým Channel Partners Holdingu se sešel na celofiremní poradě, kterou jsme spojili s opékáním buřtů.🔥 Byla to...

Vzhůru do moderní budoucnosti – stěhujeme se do nových kanceláří

Renáta Miltová
19.03.2024
A je to! Jsme na nové adrese. Po několika letech jsme se rozhodli přestěhovat do modernějších prostor, které...