Anketa spolupracovníka měsíce – duben 🤩

Anketa spolupracovníka měsíce – duben 🤩

Renáta Miltová
30.05.2023

Záleží nám na tom, aby se naši kolegové cítili náležitě doceněni za jejich tvrdou práci. I proto s managementem vyhlašujeme spolupracovníka měsíce, kdy naše kolegy oceňujeme za něco mimořádného. 

Tento titul je vyhlašován v mnoha organizacích po celém světě, aby se ocenili ti nejlepší zaměstnanci a zvýšila se tak motivace ostatních kolegů.

Vybrání spolupracovníka měsíce probíhá na základě různých kritérií, jako je vynikající výkon, kreativita, spolupráce, proaktivita, aj. Každý s manažerů tak navrhne kolegu z týmu, který by si ocenění zasloužil a společně pak vybíráme toho nejlepšího z nejlepších. 

Jmenování spolupracovníka měsíce je také skvělou příležitostí pro management, aby poblahopřáli kolegům za jejich úspěchy a pochválil je za jejich práci. Výherce titulu spolupracovník měsíce dostává od nás i cenu v hodnotě 1000 Kč,kterou se snažíme vybrat personalizovaně a to tak, aby se dotyčnému člověku líbila. Zároveň certifikát na památku.

Kdo byl v měsíci dubnu nominován?

Eliška

za měsíc duben nominuji Elišku, která měla v dubnu nejkrásnější a nejsprávnější hovory v rámci hodnocení, opravdu krásné, poslechla jsem si i její anglický hovor a byl naprosto ukázkový. Je radost její hovory poslouchat, je radost vidět její bezchybné a srozumitelné zápisy. Navíc za duben měla nejvíce hovorů (1259). Je rychlá a navíc u toho správná. Jsem moc šťastná, že ji mám v týmu a mohu se spolehnout, že její hovory jsou vždy moc pěkné.

Pepa

Pepa jede jako o závod. Přepodepsal vše co mohl, vzal si na starosti klienty po bývalých obchodnících a hned nějaké smlouvy uzavřel. Díky za tvoji práci, Pepo. 

Kája

Kája je na pozici obchodníka na telefonu v projektu Dotankuj tiskárnu a pracuje špičkově. Je efektivní, pohotová a proaktivní. Za duben měla nejvíce prodejů a přeplnila plán o neuvěřitelných 57 tisíc. Gratulujeme Kájo. Díky za tvoji tvrdou práci. Kája zapracovala efektivně věci ze ZV.

Klárka

Za to ze se naučila spoustu věcí a vzala si na sebe spoustu odpovědnosti. A hlavně, ze se na ni člověk vždycky muže spolehnout a i na to, ze přijde s pozitivním přístupem 🙂

Mia

Za super nasazení v rámci HR za minulý měsíc. Mia se dokáže velmi rychle zapnout i po pauze, kdy na HR není. Její aktivita v rámci navolání lidí na pohovor vedle ke splnění plánu náboru 🙂

A kdo se stal výhercem?

Výhercem se stala Mia a jako odměnu dostala poukázku do jejího oblíbeného obchodu SANU BABU.  

Sdílet článek
Facebook
Twitter
LinkedIn
Blog

Další novinky a aktuality

Energie během dne. Jak si jí udržet co nejdéle?

Renáta Miltová
18.09.2023
Není asi žádným překvapením, ani novým zjištěním, že nám energie během dne kolísá. Energie je nepostradatelným prvkem, který...

Oživte svůj životopis. Zaujměte na první pohled 🤩

Renáta Miltová
08.09.2023
Životopis je nedílnou součástí v procesu hledání práce a je prostředkem prvního dojmu, který děláte na vašeho potenciálního...