Co je u nás nového?

Co je u nás nového?

Renáta Miltová
22.02.2021

Současná pandemická situaci, která výrazně zasahuje do fungování firem z mnoha odvětví, naši společnost ovlivnila minimálně. Situaci se nám podařilo zvládnout a rychle jsme se jí přizpůsobily přesunem do online prostředí. Nyní můžeme i v této nelehké době komunikovat bezpečně se zákazníky, kolegy i obchodními partnery. Školení u nás probíhají po celou dobu prostřednictvím webinářů. Možná Vám taky neunikla nová sociální síť Clubhouse, která nyní zažívá obrovský rozmach. Dobrou zprávou je, že nejsme pozadu a pravidelně
budeme přidávat zajímavá školení a nové pohledy a doufáme, že pomůžou vám i vašemu businessu.

A co je u nás nového v jednotlivých projektech

V projektu BezPlýtvání.cz nabíráme nové obchodníky a pracovníky do call centra na domlouvání schůzek. Aktuálně máme otevřené dvě místa na pozici obchodního zástupce a tři místa na pozici domlouvaní schůzek. Se zákazníky fungujeme i online a nově nabízíme pro obchodníky garanci domluvených schůzek ve firmách už od prvního měsíce nástupu – díky tomu může být obchodník po zaškolení hned v terénu. Naplno rozjíždíme i prodej technických služeb, zajišťujeme dotace na fotovoltaiky a tepelná čerpadla. Více informací si můžete zjistit na webových stránkách: https://bezplytvani.cz/fve-a-vytapeni.

OsobníAsistentka.cz přechází do nového systému, neustále se snažíme zvyšovat kvalitu naší práce. Pravidelně se účastníme školení, které pro nás připravuje Školící centrum Jana Laibla. Portfolio našich klientů se postupně rozrůstá a do našeho týmu hledáme nového obchodníka.

DotankujTiskárnu.cz jsme spustili nábor nových obchodníků, plánujeme rozšířit tým o dva členy. Můžeme je podpořit už od začátku vlastním portfoliem klientů o které se starají.

Koncem roku jsme v agentuře OnlineSales.cz posílili náš realizační tým a zahájili spolupráci se zajímavými novými klienty.

Pro Školící centrum jana Laibla je každý zákazník v této době důležitý. Proto pomáháme firmám praktickými cestami získávat nová jednání a obchody. Sami v našich firmách řešíme prodej skrz online nástroje a inspirujeme i další firmy. Hledáme obchodní potenciál i na příchozích zákaznických linkách. Pomáháme zvýšit aktivitu a efektivitu obchodníků. Předáváme pohled z venčí z trhu na adaptace firem, aby se i v této době dál rozvíjely.

A jak uplynulý rok hodnotí jeden z našich majitelů Lukáš?

„Rok 2020 pro nás byl jeden z vůbec nejtěžších, ale také nejvíce pokrokovým obdobím v celé historii našeho podnikání. Stejně jako všichni čeští podnikatelé jsme museli řešit změny na trhu, které naše generace nikdy neřešila. Základní pravidlo, které platí v přírodě, ale i v podnikání – schopnost adaptovat se na nové podmínky, znamená schopnost přežít. Rok 2020 i když byl náročný považujeme zároveň za jeden z nejpokrokovějších roků, které jsme zažili. Naučili jsme se neuvěřitelné množství nových věcí a technicky jsme se posunuli o několik let vpřed. Naši obchodníci umí prodávat online, místo osobní schůzky se spojí se zákazníkem přes video. Ať už budou další měsíce nebo roky vypadat jakkoliv, tak víme, že ráno může mít náš obchodník jednání v Brně, před obědem v Karlových Varech a po obědě „navštíví“ třeba České Budějovice. Školíme firmy online, formou videokonference, stejně tak vedeme tréninky, porady, a další akce, dokonce zvažujeme zřízení vlastního virtuálního studia. Lidé nemohou nakupovat osobně a vše řeší na webu, to hraje do karet naší marketingové agentuře Onlinesales.cz. Na rok 2021 jsme připraveni. Hned první kvartál máme naplánované spuštění nového projektu a po celý rok plánujeme otevřít více než 50 nových pracovních pozic, budeme rádi, když i ty se k nám přidáš a zjistíš, jak vypadá kariéra u nás…“

V současné době tedy fungujeme naplno a stále nabíráme nové pracovníky. Pokud jste tedy díky zásahům pandemie přišly o práci, podívejte se na volné pozice u nás www.karieraunas.cz

Sdílet článek
Facebook
Twitter
LinkedIn
Blog

Další novinky a aktuality

Květnová porada v duchu pálení čarodějnic

Renáta Miltová
30.05.2024
Celý tým Channel Partners Holdingu se sešel na celofiremní poradě, kterou jsme spojili s opékáním buřtů.🔥 Byla to...

Vzhůru do moderní budoucnosti – stěhujeme se do nových kanceláří

Renáta Miltová
19.03.2024
A je to! Jsme na nové adrese. Po několika letech jsme se rozhodli přestěhovat do modernějších prostor, které...