Definování kariérní cesty: jak najít práci, která vám vyhovuje? ✅

Definování kariérní cesty: jak najít práci, která vám vyhovuje? ✅

Renáta Miltová
26.01.2023

Ambice v práci se mohou lišit od jednotlivce k jednotlivci. Někteří lidé hledají práci, která je jednoduchá a stresem nezatížená, zatímco jiní se chtějí posouvat a kariérně růst. Je důležité si uvědomit, že oba tyto přístupy jsou legitimní a že každý má právo na to, aby si vybral práci, která vyhovuje jeho potřebám a cílům.

Lidé, kteří hledají jednodušší práci, mohou být spokojení v klidném prostředí, s rutinními a dobře známými úkoly a také faktem, že práce pro ně není stresující.

Na druhou stranu, lidé s vysokými ambicemi se chtějí posouvat a kariérně růst. Pro ně může být důležité, aby se stále vzdělávali a získávali nové zkušenosti, aby mohli dosáhnout vyšších pozic a větší mzdy. Tyto ambice mohou vést k většímu stresu, ale pro někoho může být toto napětí motivující.

U nás v Channel Partners podporujeme kariérní růst a vzdělávání. Ze spousty kolegů se za roky práce stali manažeři či dokonce spolumajitelé našich firem. Kolegové napříč celým holdingem mají možnost vzdělávání na nejrůznějších workshopech a to proto, aby se posouvali dál a kariérně rostli. 
Jakou cestu si zvolíš ty?

Podívej se na na naše volné pozice a buduj svou kariéru snů. 

Sdílet článek
Facebook
Twitter
LinkedIn
Blog

Další novinky a aktuality

Ocenění našich kolegů

Renáta Miltová
15.01.2024
Naši kolegové jsou pro nás klíčoví a vždycky se snažíme ocenit jejich úsilí odpovídajícím způsobem. I letošní konec...

Vánoce u nás – jak jsme slavili letos?

Renáta Miltová
27.12.2023
Rok se s rokem sešel a my se sešli také. Letošní firemní vánoční večírek jsme netradičně uspořádali v...