Definování kariérní cesty: jak najít práci, která vám vyhovuje? ✅

Definování kariérní cesty: jak najít práci, která vám vyhovuje? ✅

Renáta Miltová
26.01.2023

Ambice v práci se mohou lišit od jednotlivce k jednotlivci. Někteří lidé hledají práci, která je jednoduchá a stresem nezatížená, zatímco jiní se chtějí posouvat a kariérně růst. Je důležité si uvědomit, že oba tyto přístupy jsou legitimní a že každý má právo na to, aby si vybral práci, která vyhovuje jeho potřebám a cílům.

Lidé, kteří hledají jednodušší práci, mohou být spokojení v klidném prostředí, s rutinními a dobře známými úkoly a také faktem, že práce pro ně není stresující.

Na druhou stranu, lidé s vysokými ambicemi se chtějí posouvat a kariérně růst. Pro ně může být důležité, aby se stále vzdělávali a získávali nové zkušenosti, aby mohli dosáhnout vyšších pozic a větší mzdy. Tyto ambice mohou vést k většímu stresu, ale pro někoho může být toto napětí motivující.

U nás v Channel Partners podporujeme kariérní růst a vzdělávání. Ze spousty kolegů se za roky práce stali manažeři či dokonce spolumajitelé našich firem. Kolegové napříč celým holdingem mají možnost vzdělávání na nejrůznějších workshopech a to proto, aby se posouvali dál a kariérně rostli. 
Jakou cestu si zvolíš ty?

Podívej se na na naše volné pozice a buduj svou kariéru snů. 

Sdílet článek
Facebook
Twitter
LinkedIn
Blog

Další novinky a aktuality

Energie během dne. Jak si jí udržet co nejdéle?

Renáta Miltová
18.09.2023
Není asi žádným překvapením, ani novým zjištěním, že nám energie během dne kolísá. Energie je nepostradatelným prvkem, který...

Oživte svůj životopis. Zaujměte na první pohled 🤩

Renáta Miltová
08.09.2023
Životopis je nedílnou součástí v procesu hledání práce a je prostředkem prvního dojmu, který děláte na vašeho potenciálního...