Dělej co tě baví, s lidmi co tě baví

Dělej co tě baví, s lidmi co tě baví

Renáta Miltová
16.09.2021

V září celý management vyrazil na 3 denní teambuilding do centra Zlatých hor, na Rejvíz. Pobyt jsme dostali od majitelů k Vánocům, za což jim moc děkujeme. Na chatu Dolinu jsme se vrátili už podruhé a myslím, že ne naposledy. Chata a její okolí přímo vyzývá k novým nápadům a odpočinku.

Letos nás vyrazilo 14 a všichni jsme se na konci shodli na tom, že i když jsme dost času věnovali pracovním aktivitám, připadali jsme si jako na chatě s partou kamarádů. Z toho mám velkou radost, že pracuji s lidmi, které mám opravdu ráda a že nejen v rámci managementu máme v práci lidi, na které se člověk do práce těší a má k nim důvěru.

Jak řekla Lucka – “Dělej co tě baví s lidmi co tě baví”. Jsme rádi, že u nás to tak máme.

Přálo nám krásné počasí, tak jsme vyrazili na procházku do okouzlující přírody, kde nás na konci čekal oběd, takže si každý přišel na své. Někteří procházku využil k dlouhým pracovním debatám, někteří čerpali energii. Všichni jsme si to užili a vzniklo zde spousty kreativních myšlenek a podnětů k zapracování.

Na poradě jsme společně zhodnotili novinky v našich projektech, podívali se na to co se nám za minulé období povedlo a představili vize do budoucna.

Děkujeme, bylo to skvělé. Jak řekla Lucka – “Dělej co tě baví, s lidmi co tě baví”. Jsme rádi, že u nás to tak máme.

Sdílet článek
Facebook
Twitter
LinkedIn
Blog

Další novinky a aktuality

Jak efektivně naplánovat svůj den: kroky k produktivnějšímu využití času ⏰

Renáta Miltová
03.02.2023
Plánování dne je klíčem k efektivnějšímu využití času a vaší produktivitě. S přibývajícími úkoly, povinnostmi a zodpovědností se...

Definování kariérní cesty: jak najít práci, která vám vyhovuje? ✅

Renáta Miltová
26.01.2023
Ambice v práci se mohou lišit od jednotlivce k jednotlivci. Někteří lidé hledají práci, která je jednoduchá a...