Holešovické modré z nebe, horská dráha nikde

Holešovické modré z nebe, horská dráha nikde

Renáta Miltová
12.05.2019

Vystřelit růži a vytřepat duši? Chvilku jsi na zemi, pak dotýkaš se nebe. My v Channelu rádi, s láskou a opakovaně! Střelců bylo letos dosti, růže však bez radosti. Sic na střelnici nechali jsme, střelecká srdce naše. Příště růží bude více, diabolek už přiměřeně. Ano, Matějská byla se vším všudy, hrálo se na všechny noty!

Každý si našel to svoje, od breakdance po střelnice, langoše i pivoše. Co však v Channelu dobře víme, Lochneska je naše zvíře! Autíčka jsou samozřejmé.

Lochnesku jsme osedlali, extra jízdy vyházeli. Pod kolotočem zvědavců už plno, Channeláci roztočili vášně znovu. Na autech již tradičně, nabíhalo ego vděčně. Bouralo se, couvalo, horizontálně i vertikálně! Všichni proti všem, jen do nich nabourej! Centrifugy jsou stále v kurzu, horská dráha v nedohlednu. Ten večer minuli jsme, jen ty bubáky z onoho hradu. Miloučké fotky na ukázku. Srandy bylo dosti, pojeď v tom příště s námi!

Sdílet článek
Facebook
Twitter
LinkedIn
Blog

Další novinky a aktuality

Jak efektivně naplánovat svůj den: kroky k produktivnějšímu využití času ⏰

Renáta Miltová
03.02.2023
Plánování dne je klíčem k efektivnějšímu využití času a vaší produktivitě. S přibývajícími úkoly, povinnostmi a zodpovědností se...

Definování kariérní cesty: jak najít práci, která vám vyhovuje? ✅

Renáta Miltová
26.01.2023
Ambice v práci se mohou lišit od jednotlivce k jednotlivci. Někteří lidé hledají práci, která je jednoduchá a...