Jak to vypadá u nás na vánočním večírku? Tentokrát na téma Staré Řecko a Řím 🦹🏻‍♀️

Jak to vypadá u nás na vánočním večírku? Tentokrát na téma Staré Řecko a Řím 🦹🏻‍♀️

Renáta Miltová
16.12.2022

Jako každý rok s vánočním obdobím přichází i čas večírků, tak se i my sejdeme a slavíme konec roku všichni společně. Každý rok se tento večer nese v tematickém duchu, a i letos nás tedy neminuly kostýmy. Tentokrát jsme si chtěli zavzpomínat na teplé počasí a večer jsme pojali v antickém stylu, neboli v období starého Řecka a Říma.

Všichni z firmy dorazili v krásných kostýmech a bylo se rozhodně na co dívat. Nechyběli nám krásné múzy, nebezpečné medúzy či udatní gladiátoři nebo řečníci z antických fór. 

Po slavnostním zahájení večírku nás všechny čekala milá povinnost pogratulovat kolegům za jejich firemní výročí. Jako každý rok se oceňovali ti z nás, kteří jsou v holdingu rok, 3 roky a 5 let. 

Kolegové, kteří pracují ve firmě rok dostávají tradičně skleněnou plaketu s jejich jménem a oceněním. Za tři roky rozdáváme investiční stříbrné mince, které v čase stoupají na hodnotě a za 5 let se dávají krásné hodinky s osobním monogramem.

Po ocenění a pogratulování jsme poděkovali osobně všech kolegům a rozdali jim vánoční dárky. Tento rok nechyběla i originální básnička, kterou napsal jeden z kolegů, obchodník Dotankuj tiskárnu, Martin Daniel.

Následně už nás čekaly antické hry. Ty se dělily na 4 různé disciplíny a my si tak zahráli antické bingo, vědomostní kvíz a abychom jenom neseděli na židlích, dvě další disciplíny byly trochu více fyzicky náročnější, ale o to zajímavější. Cenu – sadu tatranských čajů si vybojoval tým v čele s kapitánkou Káťou.

K dispozici byla i skvělá tombola, kdy si každý z nás odnesl nějakou tu výhru, nicméně ten hlavní účel naší tomboly je, že výtěžek věnujeme na charitativní účely. Tentokrát jsme vybrali organizaci Nový Prostor, která pomáhá lidem bez domova najít nové zaměstnání a znovu se zařadit do společnosti. Je skvělé, že to není jen o pasivním přijímání pomoci, ale motivují lidi bez domova k činnosti a to navíc k obchodu!  

Hlavní výhru, nejnovější čtečku knih si letos odnesl náš interní trenér a specialista v Každý prodává Filip Soukup. Snad udělá pod 🎄 radost.

Pro Filipa i pro Vás navíc máme tipy, jaké knihy si může do čtečky pořídit 🙂 Viděli jste naše nejnovější tipy na knihy? Najdete je zde.

Celý večer jsme měli zajímavý program a hlavně jsme měli skvělou příležitost se všichni sejít pohromadě a povídat si o všem možném. Popřát si krásné a poklidné svátky a motivovat se do dalšího roku, kdy se zase sejdeme v plné parádě.

U nás ve firmě je super to, že nejsme jen kolegové, ale i kamarádi. Chceš i ty u nás pracovat? Prohlédni si naše volné pozice. 

S pozdravem a přáním klidných a pohodových vánočních svátků vás zdraví 

Vaše HR manažerka 

Renča

Sdílet článek
Facebook
Twitter
LinkedIn
Blog

Další novinky a aktuality

Vzhůru do moderní budoucnosti – stěhujeme se do nových kanceláří

Renáta Miltová
19.03.2024
A je to! Jsme na nové adrese. Po několika letech jsme se rozhodli přestěhovat do modernějších prostor, které...

Ocenění našich kolegů

Renáta Miltová
15.01.2024
Naši kolegové jsou pro nás klíčoví a vždycky se snažíme ocenit jejich úsilí odpovídajícím způsobem. I letošní konec...