Kdo vyhrál anketu spolupracovníka měsíce za březen?

Kdo vyhrál anketu spolupracovníka měsíce za březen?

Renáta Miltová
27.04.2023

Záleží nám na tom, aby se naši kolegové cítili náležitě doceněni za jejich tvrdou práci. I proto s managementem vyhlašujeme spolupracovníka měsíce, kdy naše kolegy oceňujeme za něco mimořádného. 

Tento titul je vyhlašován v mnoha organizacích po celém světě, aby se ocenili ti nejlepší zaměstnanci a zvýšila se tak motivace ostatních kolegů.

Vybrání spolupracovníka měsíce probíhá na základě různých kritérií, jako je vynikající výkon, kreativita, spolupráce, proaktivita, aj. Každý s manažerů tak navrhne kolegu z týmu, který by si ocenění zasloužil a společně pak vybíráme toho nejlepšího z nejlepších. 

Jmenování spolupracovníka měsíce je také skvělou příležitostí pro management, aby poblahopřáli kolegům za jejich úspěchy a pochválil je za jejich práci. Výherce titulu spolupracovník měsíce dostává od nás i cenu v hodnotě 1000 Kč,kterou se snažíme vybrat personalizovaně a to tak, aby se dotyčnému člověku líbila. Zároveň certifikát na památku.

Kdo byl pro měsíc březen nominován?

ALEŠ BOHUSLAV

Aleš z týmu Dotankuj tiskárnu se do toho opravdu opřel. Nejenže překonal své cíle, ale ukázal, že opravdu skvěle umí prodávat. Měl nejvíce prodejů novým zákazníkům tento měsíc.

JOSEF PIŠTEJ

Pepa se stal spolupracovníkem měsíce za únor . I v březnu zpracovával jedno nacenění za druhým. Od nás má velký palec nahoru.

FILIP SOUKUP

Filip se v tomto roce stal obchodním ředitelem naší firmy Každý Prodává a to opravdu zaslouženě. S přehledem splnil s pomocí Lucky kvartální plán a my mu tímto děkujeme za jeho plné nasazení.

LUCIE SYROVÁ

Lucka je výborná markeťačka z týmu Každý Prodává a nedávno uspořádala v rámci marketingové propagace skvělý webinář zdarma s tím nejlepším obchodním know how. Díky webináři jsme získali 20 různých poptávek a nám nezbývá nic jiného než popřát ať se daří co nejvíce i nadále.

A kdo se stal výhercem?

Aleš Bohuslav.

Aleš vyhrál poukázku do restaurace v Litoměřicích, tak přejeme dobrou chuť 🙂

Sdílet článek
Facebook
Twitter
LinkedIn
Blog

Další novinky a aktuality

Květnová porada v duchu pálení čarodějnic

Renáta Miltová
30.05.2024
Celý tým Channel Partners Holdingu se sešel na celofiremní poradě, kterou jsme spojili s opékáním buřtů.🔥 Byla to...

Vzhůru do moderní budoucnosti – stěhujeme se do nových kanceláří

Renáta Miltová
19.03.2024
A je to! Jsme na nové adrese. Po několika letech jsme se rozhodli přestěhovat do modernějších prostor, které...