Letní akce 2018 – Hry bez hranic

Letní akce 2018 – Hry bez hranic

Renáta Miltová
26.08.2018

Letošní letní celofiremní akce na Slapech patřila určitě mezi ty vydařenější. Akce se nesla v duchu „Her bez hranic“. Den jsme odstartovali oceňováním těch nejlepších z nás a také speciálními odměnami pro zaměstnance, kteří jsou v našich firmách nejdéle. Po zapálení olympijského ohně jsme se pustili do soutěžení. Rozděleni do jednotlivých sportovních týmů, držící naše vlastnoručně vyrobené vlajky, fandící a křičící ze všech sil jsme proplouvali jednotlivými soutěžemi. 

“Den jsme odstartovali oceňováním těch nejlepších z nás a také speciálními odměnami pro zaměstnance, kteří jsou v našich firmách nejdéle.”

Ti obětavější z nás skončili i přes nepřízeň počasí v teplé vodě místních Slap, neboť je zemská přitažlivost a vratkost jednotlivých kánoí při zdolávání nelehkého úkolu nezklamala. Za své, i když místy přisprostlé pokřiky, byly týmy ohodnoceny a ten nejlepší tým vyhrál (a následně vypil) 1,5 litru šampaňského. Po vědomostních soutěžích jsme se vrhli na hory jídla a pití a nechali se unášet ve víru vášně páteční noci.

Nemůžeme přesně popsat jaké to bylo, tak se příště přidejte taky. Přeji vám krásný den a přijďte se k nám podívat 😀 

Renča

Sdílet článek
Facebook
Twitter
LinkedIn
Blog

Další novinky a aktuality

Jak efektivně naplánovat svůj den: kroky k produktivnějšímu využití času ⏰

Renáta Miltová
03.02.2023
Plánování dne je klíčem k efektivnějšímu využití času a vaší produktivitě. S přibývajícími úkoly, povinnostmi a zodpovědností se...

Definování kariérní cesty: jak najít práci, která vám vyhovuje? ✅

Renáta Miltová
26.01.2023
Ambice v práci se mohou lišit od jednotlivce k jednotlivci. Někteří lidé hledají práci, která je jednoduchá a...