Letní firemní akce: Jizerská 50 ⛰️

Letní firemní akce: Jizerská 50 ⛰️

Renáta Miltová
10.07.2023

V letním období si každý rok dáváme pauzu od každodenního shonu a organizujeme firemní akci, která slouží jako skvělá příležitost k setkání s kolegy v rámci firem holdingu, kteří se běžně nepotkávají a taky je to příležitost k relaxaci, soutěžení a zábavě.

Letos se uskutečnila opět super akce plná aktivit a zábavy, která se konala na chatě Bedřichov a tentokrát zahrnovala i adrenalinový lanový park v blízkosti. Tam jsme se pořádně vyřádili na lanech v korunách stromů a o zábavu jsme měli postaráno z vystrašených výrazů kolegů. Vyzkoušeli jsme si i horolezeckou stěnu a různě stupně obtížnosti. Pokud byly nějaké obavy, překonala je síla týmového ducha a i ti, kteří na začátku jít vůbec nechtěli zvládli nejdelší stezku. Tým přece nesmí přijít o body! 🙂 Někteří to zvládli i díky velké psychické podpoře ostatních a za to jim patří velký dík 👏🏻.

Hlavním tématem letošního výjezdu byla Jizerská 50. V rámci celého dne jsme se postupně seznamovali s jejím příběhem a některé části jsme si aspoň symbolicky vyzkoušeli na vlastní kůži.

Každý tým měl za úkol vytvořit svůj vlastní prapor, vymyslet pokřiky a přijít s originálním názvem týmu. Vznikly čtyři skupiny s názvy Modříni, Srdcaři, Zelené šípy a Peruánské brownies. Týmy ukázaly velkou míru kreativity nejen při názvech, ale v samotné tvorbě vlajek.

Během dne jsme měli o zábavu postaráno ve formě různých her, kdy jsme třeba soutěžili o to, kdo uhádne z jakých filmů jsou různé hlášky. Část po večeři probíhala tak, že jsme ochutnávali různé druhy potravin naslepo, po večeři nás tedy čekalo ještě jedno kreativní menu.

Pak už nezbývalo nic jiného než vyhlásit vítězný tým (Modříni) a pak už následovala zábava u ohně s buřty, kdy jsme měli skvělou příležitost probrat vše, co jsme během dne nestihli. 

Chceš i ty být součástí téhle party? Mrkněte na naše volné pozice. Budeme se na vás těšit. 

Renča

Sdílet článek
Facebook
Twitter
LinkedIn
Blog

Další novinky a aktuality

Energie během dne. Jak si jí udržet co nejdéle?

Renáta Miltová
18.09.2023
Není asi žádným překvapením, ani novým zjištěním, že nám energie během dne kolísá. Energie je nepostradatelným prvkem, který...

Oživte svůj životopis. Zaujměte na první pohled 🤩

Renáta Miltová
08.09.2023
Životopis je nedílnou součástí v procesu hledání práce a je prostředkem prvního dojmu, který děláte na vašeho potenciálního...