Naše měsíční anketa: Spolupracovník měsíce 🩵

Naše měsíční anketa: Spolupracovník měsíce 🩵

Renáta Miltová
12.07.2023

Záleží nám na tom, aby se naši kolegové cítili doceněni za jejich práci. I proto s managementem vyhlašujeme zaměstnance měsíce, kdy naše kolegy oceňujeme za něco mimořádného. 

Vybrání spolupracovníka měsíce probíhá na základě různých kritérií, jako je vynikající výkon, kreativita, spolupráce, proaktivita, aj. Každý s manažerů tak navrhne kolegu z týmu, který by si ocenění zasloužil a společně pak vybíráme toho nejlepšího z nejlepších. 

Jmenování zaměstnance měsíce je také skvělou příležitostí pro management, aby poblahopřáli zaměstnancům za jejich úspěchy a pochválil je za jejich práci. To má pozitivní vliv na celkovou atmosféru v práci a zvyšuje to celkovou spokojenost. Výherce titulu zaměstnanec měsíce dostává od nás i cenu v hodnotě 1000 Kč, kterou se snažíme vybrat personalizovaně a to tak, aby se dotyčnému člověku líbila. Zároveň certifikát na památku.

Kdo byl pro měsíc květen nominován? 

Kája Mračková

Kája nesměla na seznamu kandidátů o zaměstnance měsíce chybět. Má totiž  jako jedna z mála stabilně nadprůměrný počet objednávek do nových zákazníků. Zároveň oceňujeme i to, že si umí říct o pomoc a skvěle dodržuje společně nastavený plán. 

Filip Zelenka

Filip jede jako o závod. Zákazníci se mu jen hrnou (v současné době jich má přes 24 v jednání) a my jen držíme palce, ať to dobře dopadne. V nominaci nám nemohl chybět. 

Dan Musil

Dan jako manažer společnosti Dotankuj Tiskárnu předvedl fantastický posun v systematické praci a supportu ostatních. Podloženo i výsledkem jeho týmu. Danova neustálá snaha, posun a manažerské schopnosti stojí za nominaci. Moc děkujeme za skvělou práci. 

Josef Pištej

Josef byl už nominován několikrát a to za neuvěřitelné výkony. Už třetí měsíc po sobě má obrovské výsledky, které zdaleka přesahují nastavené cíle. Moc gratulujeme k skvělému výkonu a jen tak dál. 

Výhercem měsíce května se nakonec velice těsně stal Dan Musil a my mu tímto gratulujeme ještě jednou. Titul spolupracovníka měsíce si především zasloužil pro jeho “nakopnutí” týmu k neuvěřitelným výsledkům. Od nás za tvrdou práci dostal poukázku do Ambiente. Tak dobrou chuť. 

Pracuj i ty v týmu, kde budeš za svojí práci oceněný/á. Podívej se na volné pozice u nás. karieraunas.cz/volne-pozice 

Sdílet článek
Facebook
Twitter
LinkedIn
Blog

Další novinky a aktuality

Energie během dne. Jak si jí udržet co nejdéle?

Renáta Miltová
18.09.2023
Není asi žádným překvapením, ani novým zjištěním, že nám energie během dne kolísá. Energie je nepostradatelným prvkem, který...

Oživte svůj životopis. Zaujměte na první pohled 🤩

Renáta Miltová
08.09.2023
Životopis je nedílnou součástí v procesu hledání práce a je prostředkem prvního dojmu, který děláte na vašeho potenciálního...