Naše měsíční anketa: Spolupracovník měsíce 🩵

Naše měsíční anketa: Spolupracovník měsíce 🩵

Renáta Miltová
12.07.2023

Záleží nám na tom, aby se naši kolegové cítili doceněni za jejich práci. I proto s managementem vyhlašujeme zaměstnance měsíce, kdy naše kolegy oceňujeme za něco mimořádného. 

Vybrání spolupracovníka měsíce probíhá na základě různých kritérií, jako je vynikající výkon, kreativita, spolupráce, proaktivita, aj. Každý s manažerů tak navrhne kolegu z týmu, který by si ocenění zasloužil a společně pak vybíráme toho nejlepšího z nejlepších. 

Jmenování zaměstnance měsíce je také skvělou příležitostí pro management, aby poblahopřáli zaměstnancům za jejich úspěchy a pochválil je za jejich práci. To má pozitivní vliv na celkovou atmosféru v práci a zvyšuje to celkovou spokojenost. Výherce titulu zaměstnanec měsíce dostává od nás i cenu v hodnotě 1000 Kč, kterou se snažíme vybrat personalizovaně a to tak, aby se dotyčnému člověku líbila. Zároveň certifikát na památku.

Kdo byl pro měsíc květen nominován? 

Kája Mračková

Kája nesměla na seznamu kandidátů o zaměstnance měsíce chybět. Má totiž  jako jedna z mála stabilně nadprůměrný počet objednávek do nových zákazníků. Zároveň oceňujeme i to, že si umí říct o pomoc a skvěle dodržuje společně nastavený plán. 

Filip Zelenka

Filip jede jako o závod. Zákazníci se mu jen hrnou (v současné době jich má přes 24 v jednání) a my jen držíme palce, ať to dobře dopadne. V nominaci nám nemohl chybět. 

Dan Musil

Dan jako manažer společnosti Dotankuj Tiskárnu předvedl fantastický posun v systematické praci a supportu ostatních. Podloženo i výsledkem jeho týmu. Danova neustálá snaha, posun a manažerské schopnosti stojí za nominaci. Moc děkujeme za skvělou práci. 

Josef Pištej

Josef byl už nominován několikrát a to za neuvěřitelné výkony. Už třetí měsíc po sobě má obrovské výsledky, které zdaleka přesahují nastavené cíle. Moc gratulujeme k skvělému výkonu a jen tak dál. 

Výhercem měsíce května se nakonec velice těsně stal Dan Musil a my mu tímto gratulujeme ještě jednou. Titul spolupracovníka měsíce si především zasloužil pro jeho “nakopnutí” týmu k neuvěřitelným výsledkům. Od nás za tvrdou práci dostal poukázku do Ambiente. Tak dobrou chuť. 

Pracuj i ty v týmu, kde budeš za svojí práci oceněný/á. Podívej se na volné pozice u nás. karieraunas.cz/volne-pozice 

Sdílet článek
Facebook
Twitter
LinkedIn
Blog

Další novinky a aktuality

Květnová porada v duchu pálení čarodějnic

Renáta Miltová
30.05.2024
Celý tým Channel Partners Holdingu se sešel na celofiremní poradě, kterou jsme spojili s opékáním buřtů.🔥 Byla to...

Vzhůru do moderní budoucnosti – stěhujeme se do nových kanceláří

Renáta Miltová
19.03.2024
A je to! Jsme na nové adrese. Po několika letech jsme se rozhodli přestěhovat do modernějších prostor, které...