Naše měsíční anketa: Spolupracovník měsíce

Naše měsíční anketa: Spolupracovník měsíce

Renáta Miltová
17.03.2023

Záleží nám na tom, aby se naši kolegové cítili náležitě doceněni za jejich tvrdou práci. I proto s managementem vyhlašujeme spolupracovníka měsíce, kdy naše kolegy oceňujeme za něco mimořádného. 

Tento titul je vyhlašován v mnoha organizacích po celém světě, aby se ocenili ti nejlepší zaměstnanci a zvýšila se tak motivace ostatních kolegů.

Vybrání spolupracovníka měsíce probíhá na základě různých kritérií, jako je vynikající výkon, kreativita, spolupráce, proaktivita, aj. Každý s manažerů tak navrhne kolegu z týmu, který by si ocenění zasloužil a společně pak vybíráme toho nejlepšího z nejlepších. 

Jmenování spolupracovníka měsíce je také skvělou příležitostí pro management, aby poblahopřáli kolegům za jejich úspěchy a pochválil je za jejich práci. Výherce titulu spolupracovník měsíce dostává od nás i cenu v hodnotě 1000 Kč, kterou se snažíme vybrat personalizovaně a to tak, aby se dotyčnému člověku líbila. Zároveň certifikát na památku.

Kdo byl pro měsíc únor nominován? 

DOMČA JELÍNKOVÁ

Po krátkém zaučení se vrhla do odbavování nově příchozích leadů, vše skvěle funguje a už máme její zásluhou 2 nové klienty. Je moc šikovná, samostatná a moc rádi ji v tom podpoříme. Již další měsíc se ukazuje, jak se na ni můžeme spolehnout a jak bez problému zpracovává vše, co ji předáme. Je to vážně poklad v týmu. 😍

LUCKA DRDOVÁ

Lucka je naší novou obchodnicí z firmy Každý Prodává a to, jak se zhostila své role je opravdu skvělé. Skočila do toho po hlavě, zvládá všechny nové situace a my jsme opravdu pyšní.  Díky tomu už se 2 klienty našla cestu, jak posunout jejich podnikání a my se na nové spolupráce moc těšíme.

MICHAL MORAVEC

Michal začal dělat dodávky energií, i když vše bylo v pilotu spouštění, s tím se tedy vázaly i jisté problémy, ale on se i přes to nezalekl. Pomáhá svým klientům uzavírat výhodné smlouvy a nám to dělá obrovskou radost. 

JIRKA MÍCHAL

Jirka byl nominován především za jeho pracovitost, touhu se zlepšovat po obchodní stránce a to, že i přechod na jiného dodavatele zvládnul skvěle.

TERKA MAGDÍKOVÁ

Terka je obrovský dříč a díky tomu má dlouhodobě stabilní prodeje a pravidelně se drží na 1.místě.

A kdo se stal výhercem? 

Výhercem měsíce února se stala Domča. Titul spolupracovník měsíce si především zasloužila pro její samostatnost a ambice se v této roli posouvat. Už i tento měsíc se ukazuje, jaký je na ní spoleh a jak bez problémů zvládá odbavovat zadané úkoly. 

Vyhrála tak poukaz na masáž nebo kosmetiku, abychom ji za tu práci, co odvádí pořádně odměnili. 

Pracuj i ty v týmu, kde budeš za svojí práci oceněný/á. Podívej se na volné pozice u nás. karieraunas.cz/volne-pozice 

Sdílet článek
Facebook
Twitter
LinkedIn
Blog

Další novinky a aktuality

Energie během dne. Jak si jí udržet co nejdéle?

Renáta Miltová
18.09.2023
Není asi žádným překvapením, ani novým zjištěním, že nám energie během dne kolísá. Energie je nepostradatelným prvkem, který...

Oživte svůj životopis. Zaujměte na první pohled 🤩

Renáta Miltová
08.09.2023
Životopis je nedílnou součástí v procesu hledání práce a je prostředkem prvního dojmu, který děláte na vašeho potenciálního...