Naše měsíční anketa: Spolupracovník měsíce

Naše měsíční anketa: Spolupracovník měsíce

Renáta Miltová
17.03.2023

Záleží nám na tom, aby se naši kolegové cítili náležitě doceněni za jejich tvrdou práci. I proto s managementem vyhlašujeme spolupracovníka měsíce, kdy naše kolegy oceňujeme za něco mimořádného. 

Tento titul je vyhlašován v mnoha organizacích po celém světě, aby se ocenili ti nejlepší zaměstnanci a zvýšila se tak motivace ostatních kolegů.

Vybrání spolupracovníka měsíce probíhá na základě různých kritérií, jako je vynikající výkon, kreativita, spolupráce, proaktivita, aj. Každý s manažerů tak navrhne kolegu z týmu, který by si ocenění zasloužil a společně pak vybíráme toho nejlepšího z nejlepších. 

Jmenování spolupracovníka měsíce je také skvělou příležitostí pro management, aby poblahopřáli kolegům za jejich úspěchy a pochválil je za jejich práci. Výherce titulu spolupracovník měsíce dostává od nás i cenu v hodnotě 1000 Kč, kterou se snažíme vybrat personalizovaně a to tak, aby se dotyčnému člověku líbila. Zároveň certifikát na památku.

Kdo byl pro měsíc únor nominován? 

DOMČA JELÍNKOVÁ

Po krátkém zaučení se vrhla do odbavování nově příchozích leadů, vše skvěle funguje a už máme její zásluhou 2 nové klienty. Je moc šikovná, samostatná a moc rádi ji v tom podpoříme. Již další měsíc se ukazuje, jak se na ni můžeme spolehnout a jak bez problému zpracovává vše, co ji předáme. Je to vážně poklad v týmu. 😍

LUCKA DRDOVÁ

Lucka je naší novou obchodnicí z firmy Každý Prodává a to, jak se zhostila své role je opravdu skvělé. Skočila do toho po hlavě, zvládá všechny nové situace a my jsme opravdu pyšní.  Díky tomu už se 2 klienty našla cestu, jak posunout jejich podnikání a my se na nové spolupráce moc těšíme.

MICHAL MORAVEC

Michal začal dělat dodávky energií, i když vše bylo v pilotu spouštění, s tím se tedy vázaly i jisté problémy, ale on se i přes to nezalekl. Pomáhá svým klientům uzavírat výhodné smlouvy a nám to dělá obrovskou radost. 

JIRKA MÍCHAL

Jirka byl nominován především za jeho pracovitost, touhu se zlepšovat po obchodní stránce a to, že i přechod na jiného dodavatele zvládnul skvěle.

TERKA MAGDÍKOVÁ

Terka je obrovský dříč a díky tomu má dlouhodobě stabilní prodeje a pravidelně se drží na 1.místě.

A kdo se stal výhercem? 

Výhercem měsíce února se stala Domča. Titul spolupracovník měsíce si především zasloužila pro její samostatnost a ambice se v této roli posouvat. Už i tento měsíc se ukazuje, jaký je na ní spoleh a jak bez problémů zvládá odbavovat zadané úkoly. 

Vyhrála tak poukaz na masáž nebo kosmetiku, abychom ji za tu práci, co odvádí pořádně odměnili. 

Pracuj i ty v týmu, kde budeš za svojí práci oceněný/á. Podívej se na volné pozice u nás. karieraunas.cz/volne-pozice 

Sdílet článek
Facebook
Twitter
LinkedIn
Blog

Další novinky a aktuality

Květnová porada v duchu pálení čarodějnic

Renáta Miltová
30.05.2024
Celý tým Channel Partners Holdingu se sešel na celofiremní poradě, kterou jsme spojili s opékáním buřtů.🔥 Byla to...

Vzhůru do moderní budoucnosti – stěhujeme se do nových kanceláří

Renáta Miltová
19.03.2024
A je to! Jsme na nové adrese. Po několika letech jsme se rozhodli přestěhovat do modernějších prostor, které...