Naše měsíční anketa: Spolupracovník měsíce

Naše měsíční anketa: Spolupracovník měsíce

Renáta Miltová
27.07.2023

Záleží nám na tom, aby se naši kolegové cítili náležitě doceněni za jejich tvrdou práci. I proto s managementem vyhlašujeme zaměstnance měsíce, kdy naše kolegy oceňujeme za něco mimořádného. 

Vybrání spolupracovníka měsíce probíhá na základě různých kritérií, jako je vynikající výkon, kreativita, spolupráce, proaktivita, aj. Každý s manažerů tak navrhne kolegu z týmu, který by si ocenění zasloužil a společně pak vybíráme toho nejlepšího z nejlepších. 

Jmenování spolupracovníka měsíce je také skvělou příležitostí pro management, aby poblahopřáli zaměstnancům za jejich úspěchy a pochválil je za jejich práci. To má pozitivní vliv na celkovou atmosféru v práci a zvyšuje to celkovou spokojenost. Výherce titulu zaměstnanec měsíce dostává od nás i cenu v hodnotě 1000 Kč, kterou se snažíme vybrat personalizovaně a to tak, aby se dotyčnému člověku líbila. Zároveň certifikát na památku.

Kdo byl pro měsíc červen nominován? 

Mia Kavuliaková

Mia se v minulém měsíci nezastavila a skvěle ukázala, jak si dokáže organizovat svůj čas i před dovolenou. Je na ní obrovský spoleh,  ať už se jedná o splnění cílů, řešení problémů nebo podporu týmu. Mia si zaslouží obrovskou pochvalu za svůj vynikající výkon a příkladnou práci, kterou předvádí.

Filip Zelenka

Filip byl nominován i minulý měsíc a za červen si to rozhodně zasloužil také. Dotahuje vše rozdělané, jeho proaktivní přístup je velice příkladný a zkrátka jede jako o závod. 

Dominika Jelínková

Domča projevila svoji schopnost všestranosti, kdy musela zastat větší počet rolí a aktivit, když jiní spolupracovníci byli na dovolené. Domča skvěle dělá aktivní podporu obchodníkům a podílí se na chodu našeho brandu – PéčeProZákazníky. Je tedy vidět, že se nezalekne žádné výzvy a je na ní velký spoleh. Je zodpovědná a neodejde domů, dokud nemá jistotu, že urgence jsou hotovy. Navíc hodně asistovala a zařizovala stěhování kanceláře, takže za nás je Domča spolupracovník, jakého by chtěl mít každý v týmu.

Sdílet článek
Facebook
Twitter
LinkedIn
Blog

Další novinky a aktuality

Květnová porada v duchu pálení čarodějnic

Renáta Miltová
30.05.2024
Celý tým Channel Partners Holdingu se sešel na celofiremní poradě, kterou jsme spojili s opékáním buřtů.🔥 Byla to...

Vzhůru do moderní budoucnosti – stěhujeme se do nových kanceláří

Renáta Miltová
19.03.2024
A je to! Jsme na nové adrese. Po několika letech jsme se rozhodli přestěhovat do modernějších prostor, které...