Naše měsíční anketa: Spolupracovník měsíce

Naše měsíční anketa: Spolupracovník měsíce

Renáta Miltová
27.07.2023

Záleží nám na tom, aby se naši kolegové cítili náležitě doceněni za jejich tvrdou práci. I proto s managementem vyhlašujeme zaměstnance měsíce, kdy naše kolegy oceňujeme za něco mimořádného. 

Vybrání spolupracovníka měsíce probíhá na základě různých kritérií, jako je vynikající výkon, kreativita, spolupráce, proaktivita, aj. Každý s manažerů tak navrhne kolegu z týmu, který by si ocenění zasloužil a společně pak vybíráme toho nejlepšího z nejlepších. 

Jmenování spolupracovníka měsíce je také skvělou příležitostí pro management, aby poblahopřáli zaměstnancům za jejich úspěchy a pochválil je za jejich práci. To má pozitivní vliv na celkovou atmosféru v práci a zvyšuje to celkovou spokojenost. Výherce titulu zaměstnanec měsíce dostává od nás i cenu v hodnotě 1000 Kč, kterou se snažíme vybrat personalizovaně a to tak, aby se dotyčnému člověku líbila. Zároveň certifikát na památku.

Kdo byl pro měsíc červen nominován? 

Mia Kavuliaková

Mia se v minulém měsíci nezastavila a skvěle ukázala, jak si dokáže organizovat svůj čas i před dovolenou. Je na ní obrovský spoleh,  ať už se jedná o splnění cílů, řešení problémů nebo podporu týmu. Mia si zaslouží obrovskou pochvalu za svůj vynikající výkon a příkladnou práci, kterou předvádí.

Filip Zelenka

Filip byl nominován i minulý měsíc a za červen si to rozhodně zasloužil také. Dotahuje vše rozdělané, jeho proaktivní přístup je velice příkladný a zkrátka jede jako o závod. 

Dominika Jelínková

Domča projevila svoji schopnost všestranosti, kdy musela zastat větší počet rolí a aktivit, když jiní spolupracovníci byli na dovolené. Domča skvěle dělá aktivní podporu obchodníkům a podílí se na chodu našeho brandu – PéčeProZákazníky. Je tedy vidět, že se nezalekne žádné výzvy a je na ní velký spoleh. Je zodpovědná a neodejde domů, dokud nemá jistotu, že urgence jsou hotovy. Navíc hodně asistovala a zařizovala stěhování kanceláře, takže za nás je Domča spolupracovník, jakého by chtěl mít každý v týmu.

Sdílet článek
Facebook
Twitter
LinkedIn
Blog

Další novinky a aktuality

Energie během dne. Jak si jí udržet co nejdéle?

Renáta Miltová
18.09.2023
Není asi žádným překvapením, ani novým zjištěním, že nám energie během dne kolísá. Energie je nepostradatelným prvkem, který...

Oživte svůj životopis. Zaujměte na první pohled 🤩

Renáta Miltová
08.09.2023
Životopis je nedílnou součástí v procesu hledání práce a je prostředkem prvního dojmu, který děláte na vašeho potenciálního...