Naše měsíční anketa: Spolupracovník měsíce

Naše měsíční anketa: Spolupracovník měsíce

Renáta Miltová
07.10.2023

Záleží nám na tom, aby se naši kolegové cítili náležitě doceněni za jejich tvrdou práci. I proto s managementem vyhlašujeme zaměstnance měsíce, kdy naše kolegy oceňujeme za něco mimořádného. 

Tento titul je vyhlašován v mnoha organizacích po celém světě, aby se ocenili ti nejlepší zaměstnanci a zvýšila se tak motivace ostatních kolegů.

Vybrání spolupracovníka měsíce probíhá na základě různých kritérií, jako je vynikající výkon, kreativita, spolupráce, proaktivita, aj. každý s manažerů tak navrhne kolegu z týmu, který by si ocenění zasloužil a společně pak vybíráme toho nejlepšího z nejlepších. 

Jmenování spolupracovníka měsíce je také skvělou příležitostí pro management, aby poblahopřáli zaměstnancům za jejich úspěchy a pochválil je za jejich práci. To má pozitivní vliv na celkovou atmosféru v práci a zvyšuje to celkovou spokojenost. Výherce titulu zaměstnanec měsíce dostává od nás i cenu v hodnotě 1000 Kč, kterou se snažíme vybrat personalizovaně a to tak, aby se dotyčnému člověku líbila. Zároveň certifikát na památku.

Kdo byl pro měsíc srpen nominován? 

Veronika Vávrová

Veronika z Dotankuj tiskárnu dostala hned dvě nominace a to díky tomu, jak na sobě tvrdě zapracovala a s přehledem překonala svůj plán. Načerpala novou energii i motivaci a jede s neuvěřitelným nasazením. Verča je i skvěle proaktivní a za měsíc srpen překonala i svůj osobní rekord v počtu uzavřených obchodů. Za tohle ji patří velká pochvala. 

Pepa Pištej

Pepa byl už několikrát nominován a to také za jeho skvělé nasazení. Z každé situace vyždíme veškerý potenciál a leady slušně převrací v klienty. Jeho hovory jsou profesionální a jede zkrátka jako o závod.

Dominika Jelínková

Domči jméno vám asi není cizí. Už jsme ji měli nominovanou několikrát. Za srpen si to opětně zasloužila. V projektu PéčeProZákazníky měli během léta neskutečný nával a kvůli organizačním změnám a naplánovaným dovoleným to byla pořádná výzva. Domča se však nezalekla a mimo její pracovní povinnosti zvládala i průběžně zaučovat novou asistentku. Děkujeme za tvrdou práci. 

Za měsíc srpen byla nakonec odhlasována jako vítěz Veronika. 

Pracuj i ty v týmu, kde budeš za svojí práci oceněný/á. Podívej se na volné pozice u nás. karieraunas.cz/volne-pozice 

Sdílet článek
Facebook
Twitter
LinkedIn
Blog

Další novinky a aktuality

Květnová porada v duchu pálení čarodějnic

Renáta Miltová
30.05.2024
Celý tým Channel Partners Holdingu se sešel na celofiremní poradě, kterou jsme spojili s opékáním buřtů.🔥 Byla to...

Vzhůru do moderní budoucnosti – stěhujeme se do nových kanceláří

Renáta Miltová
19.03.2024
A je to! Jsme na nové adrese. Po několika letech jsme se rozhodli přestěhovat do modernějších prostor, které...