Naše měsíční anketa: Spolupracovník měsíce

Naše měsíční anketa: Spolupracovník měsíce

Renáta Miltová
24.10.2023

Záleží nám na tom, aby se naši kolegové cítili náležitě doceněni za jejich tvrdou práci. I proto s managementem vyhlašujeme zaměstnance měsíce, kdy naše kolegy oceňujeme za něco mimořádného. 

Tento titul je vyhlašován v mnoha organizacích po celém světě, aby se ocenili ti nejlepší zaměstnanci a zvýšila se tak motivace ostatních kolegů.

Vybrání spolupracovníka měsíce probíhá na základě různých kritérií, jako je vynikající výkon, kreativita, spolupráce, proaktivita, aj. Každý s manažerů tak navrhne kolegu z týmu, který by si ocenění zasloužil a společně pak vybíráme toho nejlepšího z nejlepších. 

Jmenování spolupracovníka měsíce je také skvělou příležitostí pro management, aby poblahopřáli zaměstnancům za jejich úspěchy a pochválil je za jejich práci. To má pozitivní vliv na celkovou atmosféru v práci a zvyšuje to celkovou spokojenost. Výherce titulu zaměstnanec měsíce dostává od nás i cenu v hodnotě 1000 Kč, kterou se snažíme vybrat personalizovaně a to tak, aby se dotyčnému člověku líbila. Zároveň certifikát na památku.

Kdo byl pro měsíc zaří nominován? 

Pepa Horák

Pepa je v týmu Prospirio teprve krátce a výborně se adaptuje. Skvěle se zapojuje do chodu firmy a jejího rozvoje. V rámci renamingu (z firmy Každý prodává teď nově máme Prospirio) se neskutečně zapojil, ačkoliv jsme toho na něj navalili spoustu. Pepovi patří i obrovské díky za jeho skvělou komunikaci a všichni se moc těšíme co nám společná spolupráce přinese. 

Dominika Jelínková

Domča si již po několikáte za sebou zasloužila být nominováná na cenu spolupracovníka měsíce a to z několik prostých důvodů. Nově totiž povýšila na pozici team leadera a novou roli s novými zodpovědnostmi zvládá skvěle. Domču chceme hlavně ocenit za pozitivní postoj a přístup k práci, i když toho měla opravdu nad hlavu. Klobouk dolů, jak silná dokázala v posledním měsíci být a jak to celé zvládla.

Katka Vohnoutová a Šárka Cimplová

Netradičně tu máme nominovaný celý tým back office, kdy se holky staly skvělou podporou pro obchodníky a nával práce zvládají skvěle a s přehledem. Společně jsme zamakali na rychlosti v odbavení požadavků a je to pořádně znát. Proaktivně předcházejí případným výzvám a vždy jsou tak trochu o krok napřed. S celým týmem jsme nadmíru spokojení a patří jim velké díky. 

Za měsíc září byly nakonec odhlasovány vítězi naše kolegyně s backoffice a za jejich nasazení se jim náležitě odvědčíme. Ještě jednou velká gratulace. 

Pracuj i ty v týmu, kde budeš za svojí práci oceněný/á. Podívej se na volné pozice u nás. karieraunas.cz/volne-pozice

Sdílet článek
Facebook
Twitter
LinkedIn
Blog

Další novinky a aktuality

Vzhůru do moderní budoucnosti – stěhujeme se do nových kanceláří

Renáta Miltová
19.03.2024
A je to! Jsme na nové adrese. Po několika letech jsme se rozhodli přestěhovat do modernějších prostor, které...

Ocenění našich kolegů

Renáta Miltová
15.01.2024
Naši kolegové jsou pro nás klíčoví a vždycky se snažíme ocenit jejich úsilí odpovídajícím způsobem. I letošní konec...