Naše měsíční anketa: Spolupracovník měsíce

Naše měsíční anketa: Spolupracovník měsíce

Renáta Miltová
23.11.2023

Záleží nám na tom, aby se naši kolegové cítili náležitě doceněni za jejich tvrdou práci. I proto s managementem vyhlašujeme zaměstnance měsíce, kdy naše kolegy oceňujeme za něco mimořádného. 

Tento titul je vyhlašován v mnoha organizacích po celém světě, aby se ocenili ti nejlepší zaměstnanci a zvýšila se tak motivace ostatních kolegů.

Vybrání spolupracovníka měsíce probíhá na základě různých kritérií, jako je vynikající výkon, kreativita, spolupráce, proaktivita, aj. Každý s manažerů tak navrhne kolegu z týmu, který by si ocenění zasloužil a společně pak vybíráme toho nejlepšího z nejlepších. 

Jmenování spolupracovníka měsíce je také skvělou příležitostí pro management, aby poblahopřáli zaměstnancům za jejich úspěchy a pochválil je za jejich práci. To má pozitivní vliv na celkovou atmosféru v práci a zvyšuje to celkovou spokojenost. Výherce titulu zaměstnanec měsíce dostává od nás i cenu v hodnotě 1000 Kč, kterou se snažíme vybrat personalizovaně a to tak, aby se dotyčnému člověku líbila. Zároveň certifikát na památku.

Kdo byl pro měsíc říjen nominován? 

Mia Kavuliaková

Miu se zdá, že nic nezastaví. Krásně plní všechny stanovené cíle a jede podle plánu. Každý den nás přesvědčuje o tom, jak skvělá a pečlivá spolupracovnice to je. V říjnu k nám dotáhla spoustu nových zákazníků a za to jí patří velké díky. Oceňujeme i jejího týmového ducha, protože vždycky, když nejde něco podle plánu, víme, že na Miu je spoleh, a že tým vždycky podrží. 

Babu Havířová

Babu je naší novou spolupracovnicí a my nestačíme zírat. Opravdu rychle se zajela do našich procesů a učí se neuvěřitelně rychle. Už ve zkušební době na sebe převzala náročné úkoly a my jsme jen rádi, že máme mezi sebou další velmi schopnou spolupracovnici.

Lucie Drdová a Lucie Syrová

Obchodnice a marketingová manažerka z týmu Prospirio ukázaly neuvěřitelné nasazení a to především na týmovém pobytu. Holky na sebe vzaly nemalý úkol a během pár hodin vytvořily neuvěřitelný a hlavně hodnotný obsah na sociální sítě v podobě videí. Nejen, že je z toho skvělý výstup, ale to s jakou energií do toho šly, mělo úžasný dopad na atmosféru akce. I lidé, kteří před kamerou nejsou jako ryba ve vodě to dali a to dokonce i s úsměvem na tváři. My jim tímto děkujeme za nasazení a hlavně, že to úspěšně dotáhly dokonce. 

Michal Moravec

Michal si zaslouží nominaci v této anketě už jenom proto, kolik věcí s námi řeší, a že se ke všemu staví čelem, i když se třeba zrovna nedaří. Na Michala je spoleh a hlavně má skvělé výsledky. Velké díky a jen tak dál. 

Za měsíc říjen udělujeme cenu nejlepšího spolupracovníka měsíce Babu a těšíme se na další společné měsíce a roky. Ještě jednou moc děkujeme a gratulujeme.  

Pracuj i ty v týmu, kde budeš za svojí práci oceněný/á. Podívej se na volné pozice u nás. karieraunas.cz/volne-pozice 

Sdílet článek
Facebook
Twitter
LinkedIn
Blog

Další novinky a aktuality

Květnová porada v duchu pálení čarodějnic

Renáta Miltová
30.05.2024
Celý tým Channel Partners Holdingu se sešel na celofiremní poradě, kterou jsme spojili s opékáním buřtů.🔥 Byla to...

Vzhůru do moderní budoucnosti – stěhujeme se do nových kanceláří

Renáta Miltová
19.03.2024
A je to! Jsme na nové adrese. Po několika letech jsme se rozhodli přestěhovat do modernějších prostor, které...