Nymburk kolaudačka

Nymburk kolaudačka

Renáta Miltová
05.09.2018

Dobrý chlebíček a dostatek bublinek je samozřejmostí. Otázkou je, co se na kolaudačce úplně nepovede dle představ?

Výprava z Prahy dorazila s úsměvy i s nachlazeným sektem, bohužel i s chlebíčky – a já Pražák rozený ptám se, kde v Nymburce mají ty nej chlebíčky!? Protože občas je nutné si dát nějaký ten chlebíček, ne? Navíc někteří se nemohli dočkat až se setkají s novými kolegy i na nové prostory, tak začali jemně ujídat už po cestě do Nymburka – další nevýhoda, když nemáte lokální zdroj chlebíčků a koláčků!

Vše připraveno, kolegové za dveřmi. Respektive kolegyně. Ano, zase jsme dali dohromady čistě dámský tým!:D Snad se nám nesežerou a brzy budou sehrané tak jako kolegové v Praze nebo lépe?:) A co na to kluci? Najde se ten, co bude hoden?:)

Úsměvy nešetřil ani nikdo z nového sedmičlenného týmu. Bylo to vlastně poprvé, co byl tým pohromadě. Příležitost poznat se také trochu blíže nejen mezi sebou, ale i s další částí managementu,  zdála se býti sympatická. Z repráku jede italské disko, trocha groovu, otvírá se další flaška. Cink, cink, pokračujeme, jdeme na věc!

Honza s Lukášem si vzali slovo, Klárka pokřtila nové klíče. Ťukačka  a tlachání jede dál. Následovalo seznámení se zbytkem firmy. To proběhlo trochu s předstihem, alespoň symbolicky skrze video z letošních teambuildingových Slap. Proč si taky nechat ujít možnost vidět své nadřízené procítěně zpívat: “Hvězdičko blýskavá, mám život svázaný s tvýýým, těžko tě získávám, lehko tě ztrácím, já vííím… Jak mám spát, co s tím? Jak mám žít a s kým….”,  hned při prvním setkání. Vlastně ještě před nástupem do zaměstnání.:)) Další osobní setkání, třeba na celofiremním meetingu bude jistě mít zase trochu jiný náboj.

Znáte někoho, kdo by to k nám do Nymburku měl kousek? Je šikovný a třeba chtěl změnit práci? Přepošlete mu tento článek a třeba se k nám přijde podívat, vítáme i pány kluky!:)

Tak cože se to vlastně nepovedlo? Vlastně nic.:) Za mě vše klaplo, včetně utopeného čipu v Bohemce a pár neposedných bublinek mimo skleničky. Venkovní horké počasí tlumila rodinka větráků, bublinek, či podpultové citronády. Kancelář plná dobré nálady a příběhů které se již začaly psát. Příjemné seznámení fajnová kolaudačka a dokonce zbyl i nějaký ten salámový chlebíček! 🙂 No nádhera! Přejeme Nymburskému týmu ať dobrá nálada drží nejen celé září, ale i další měsíce. Nechť se můžeme všichni vzájemně inspirovat. Tááák!:)

Otázka další, co dál s načatým pátkem? Někdo do Prahy, někdo do Poděbrad, někdo na sever. Já se k večeru vydal přes železniční most na zahájení Nymburského posvícení. Tancovačka v kině Sokol jela až do rána! Nymburk si prostě zamiluje te rychle!

Přejeme Nymburskému týmu, ať dobrá nálada vydrží nejen celé září ale i další měsíce. Nechť se můžeme všichni vzájemně inspirovat, dále poznávat. Vítejte! Nymburku, jsme tu!

H.

Sdílet článek
Facebook
Twitter
LinkedIn
Blog

Další novinky a aktuality

Květnová porada v duchu pálení čarodějnic

Renáta Miltová
30.05.2024
Celý tým Channel Partners Holdingu se sešel na celofiremní poradě, kterou jsme spojili s opékáním buřtů.🔥 Byla to...

Vzhůru do moderní budoucnosti – stěhujeme se do nových kanceláří

Renáta Miltová
19.03.2024
A je to! Jsme na nové adrese. Po několika letech jsme se rozhodli přestěhovat do modernějších prostor, které...