OnlineSales.cz konečně v rodině!

OnlineSales.cz konečně v rodině!

Renáta Miltová
17.07.2019

Ano, je to oficiální! Kolaudace nového prostoru OnlineSales.cz je za námi. Kdo jste byli s námi děkujeme, kdo ne, tak se k nám přijďte brzy podívat. Budeme rádi:) 

Jak mnozí již vědí, do Channelovské rodinky nedávno přibyli parťáci z OnlineSales.cz (OS). Je to logické vyústění dlouhodobější spolupráce, nyní nastal ten správný čas  posunout obě firmy dále. Stále stejná vlna, nyní i stejná paluba. Baví nás s jakým zapálením a zkušenostmi pomáhají v OS svým klientům posunout jejich podnikání o několik levelů výše. Naši noví kolegové, podobně jako my, jsou velmi různorodí, přitom mají podobné cíle a hodnoty. Také nemají rádi klasické schůzky. S klienty navazují úzké vztahy a neprodávají to, co chtějí, ale to, co potřebují.

Stále se posouváme kupředu, hledáme nové možnosti, prošlapáváme nové cestičky nebo prostě jen zlepšujeme již ty vyšlapané. Nyní jsme v Channelu zase silnější a pokud chcete být u toho i Vy, sledujte nás dále. Patříte-li mezi ty, kteří chtějí zlepšit svůj business nebo k těm, kteří mají chuť posouvat dále business jiných, není nic jednoduššího, než se nám ozvat, rádi Vás poznáme a jistě něco vymyslíme:) 

Tak vzhůru vstříc novým výzvám! Těšíme se na společné projekty, zážitky a možná třeba i na Vás.

Sdílet článek
Facebook
Twitter
LinkedIn
Blog

Další novinky a aktuality

Ocenění našich kolegů

Renáta Miltová
15.01.2024
Naši kolegové jsou pro nás klíčoví a vždycky se snažíme ocenit jejich úsilí odpovídajícím způsobem. I letošní konec...

Vánoce u nás – jak jsme slavili letos?

Renáta Miltová
27.12.2023
Rok se s rokem sešel a my se sešli také. Letošní firemní vánoční večírek jsme netradičně uspořádali v...