Otevřeli jsme novou pobočku Nymburk!

Otevřeli jsme novou pobočku Nymburk!

Renáta Miltová
02.08.2018

Od září otevíráme novou pobočku a to v krásném městě Nymburk! Pokud to k nám máš kousek, určitě s k nám přijď podívat a třeba se u nás zabydlíš.

Jaké nové pozice jsme otevřeli?

Hledáme pro celou pobočku manažera nebo manažerku, který se postará o celý chod pobočky, rozvoj spolupracovníků a nadchne ho naše společná vize. Jsi to ty nebo o někom víš?

Také hledáme asistenty a asistentky pro organizaci diářů našich obchodníků. Domlouvají schůzky u firmeních zákazníků a hlídají krátké přejezdy. Jestli si po škole nebo už máš dětičky – je to job pro tebe.

Pokud tě baví komunikace s lidmi, tak máme job, který ti padne. Telefonní operátor je jedná z nejlepších pozic, kde můžeš svůj komunikační um využít. Pokud ho zatím nemáš a chceš získat dovednosti mistrů komunikace, tak tě to rádi naučíme.

Znáte někoho, kdo by to k nám do Nymburku měl kousek? Je šikovný a třeba chtěl změnil práci? Přepošlete mu tento článek a třeba se k nám přijde podívat 🙂 

Jaké je MHD a dopravní spojení?

Adresa naší nové pobočky je U Početky 1734/20, Nymburk. Jezdí sem autobus, zastávka “Nymburk, Zálabí PVT”, dále také vlak z pražského Hlavního nádraží (cesta trvá cca 48 minut).

Kam na jídlo a za zábavou?

Jsou zde nejen fajn lidé, krásná příroda, turistické stezky, ale také skvělá pizzerie, vzdálená jen 700 metrů od naší kanceláře. Pizzu zde dostanete již od 100 Kč a její rozvoz je zadarmo. Ostatní restaurace jsou pak přes řeku vzdáleny 1,2 km. Pokud budete řešit kam na oběd a nejste zrovna milovníci pizzy, kousek od kanceláře je řeznictví, kde mají starou dobrou českou klasiku :-). Na sladkou tečku si pak můžete zajít do 200 metrů vzdálené cukrárny či Lidlu.

Chceš se k nám přidat? Tak dole vyplň fomulář nebo nám zavolej a rádi tě k nám pozveme. Podíváš se jak pracujeme a třeba si plácnem 🙂 

Těším se na tebe.
Klárka

Sdílet článek
Facebook
Twitter
LinkedIn
Blog

Další novinky a aktuality

Květnová porada v duchu pálení čarodějnic

Renáta Miltová
30.05.2024
Celý tým Channel Partners Holdingu se sešel na celofiremní poradě, kterou jsme spojili s opékáním buřtů.🔥 Byla to...

Vzhůru do moderní budoucnosti – stěhujeme se do nových kanceláří

Renáta Miltová
19.03.2024
A je to! Jsme na nové adrese. Po několika letech jsme se rozhodli přestěhovat do modernějších prostor, které...