Poznej naši novou HR, zjisti koho hledáme!

Poznej naši novou HR, zjisti koho hledáme!

Renáta Miltová
01.04.2019

Dnes Vám přinášíme další radostnou aktualitu – krátký rozhovor s naší novou HR. Renču jsme si vybrali nedávno nejen proto, že naše Klárka si užívá mateřské, ale i proto, že se neustále rozvíjíme a tak jsou na stole další nové výzvy a cíle. Naše rodina se totiž nedávno podstatně rozrostla, zejména o sympaťáky z Onlinesales.cz a rosteme i na dalších projektech. Proto hledáme kontinuálně nové parťáky do všech týmů. Jsme rádi, že součástí toho všeho bude právě Renča, která nám pomůže hledat ty správné lidi, na kterých to všechno stojí. A koho jiného Vám představit nejdříve, než toho s kým přijdete do kontaktu jako první? Renču jsem zastihl zrovna na Apríla, nicméně řekli jsme si, byť jsme občas trochu „cáklí“, žádné aprílové žertíky neproběhnou. Rozhovor bude zajisté více věcný, nicméně už teď vím, že zkusím na Renču najít aspoň pár úsměvnějších fotek, ať ji poznáte i trochu jinak 🙂

Renčo, fotky moc neovlivníš, rozhovor však ano. Pojďme už k Tobě, k několika otázkám, které by mohly budoucím uchazečům o Tobě a o Channel Partners (CHP) prozradit více…Takže řekni nám:

H: Co Tě dnes rozesmálo a nepočítejme aprílové žertíky.
R: Hned první telefonát s naší novou posilou do Nymburku ještě v autě cestou do práce – lidi, co srší energií a jsou na stejné vlně mě nikdy nepřestanou bavit.

H: Proč Channel Partners, co Tě k nám přivedlo?
R: Dostal mě už inzerát, který vyčníval mezi ostatními a dál už nebylo co řešit. Dýchla na mě obrovská energie, která tady mezi všemi proudí. Líbí se mi, že i když tady všichni pracují s maximálním nasazením, každý den je tady zábava a sranda. Možná právě proto.

H: Už si měla možnost z prvních týdnů nasát ne/pracovní atmosféru. Co bys chtěla v CHP třeba změnit?
R: Těžko se dá oddělit co je pracovní a nepracovní atmosféra, v Channelu se všechno prolíná. Bavíme se prostě pořád. Mám pocit, jako bych tady byla snad několik let, jak mě všichni přijali a jak se tady cítím. Chtěla bych, aby ten pocit měli všichni nováčci.

Změnit razantně nic, ale líbilo by se mi, kdyby se nám povedlo rozšířit povědomí o nás jako zaměstnavateli do takové míry, že by uchazeči chodili s tím, že chtějí k nám, právě kvůli naší firemní kultuře, atmosféře tady, lidem, co za tím stojí a pak bychom mohli společně s nimi najít nejideálnější pozici napříč všemi projekty.

H: Jak trávíš čas mimo práci?
R: Volný čas mi aktuálně nejvíce zabírá rekonstrukce domu, do které jsme se na podzim pustili. Domů chodím taky kvůli mému adoptovanému psovi Brunkovi, s kterým právě trénujeme třeba noseworking, v létě chodíme skákat do vody, to miluje, nebo na procházky. Někdy to přežene, tak ho pak napravuji pomocí Dornovy metody pro psy. Ráda si najdu čas i na terapii pro jiné hafany. Taky ráda fotím a cvičím pravidelně jógu.

H: Co Tě zatím nejvíce v CHP potěšilo?
R: Těší mě, že se zatím všechny mé představy a nadšení, s kterým jsem tady šla, setkávají s realitou. A že tady je fajn parta, věřím, že hodně kolegů se stane i mými přáteli.

H: Na co se nejvíc v následujících měsících těšíš?
R: Na léto a lenošení na vytoužené zahradě, na to, že si asi pořídíme druhého pejska a v neposlední řadě na tu hromadu firemních akcí, která nás letos čekají. Od dubna nám taky startuje vzdělávací akademie, plánuji navštívit co nejvíc školení. Jsou vedené tak, že si tam najde každý něco nezávisle na pozici, na které je. Taky na spolupráci se společností OnlineSales, která pomáhá firmám s marketingem a se kterou se naplno propojíme v květnu.

H: V CHP nabíráme kontinuálně po celý rok a na všechny pozice, co si o tom myslíš?
R: Dává to smysl ze dvou důvodů. První je ten, že na určité pozice nabíráme často téměř absolventy, kteří se velmi rychle adaptují a mají možnost posunout se na pozice vyšší. A druhý důvod je ten, že co se týče obchodních pozic, tak fungujeme v téměř celé republice a zároveň máme produkty, které jsou potřeba pořád, protože pomáháme lidem snižovat náklady. Postupně se tak rozšiřujeme do dalších regionů. U nás se pro šikovné lidi místo najde vždy. Občas se také stane, že uchazeč začne pracovat na jiné pozici, než na kterou se původně hlásil. Společně zjistíme, že v daném člověku je třeba větší obchodník, než si sám myslel. Když vidíme někde potenciál, tak proč to nezkusit….zatím nám to fungovalo skvěle.

H: CHP tvoří více projektů. Pověz nám něco o každé pozici, kterou na daný projekt obsazuješ, co se Ti na nich líbí nejvíce
R: Asistentka nebo Asistent pro domlouvání schůzek – Voláš do firem a domlouváš schůzky pro naše obchodní zástupce v terénu. Je to pozice, kde se velmi rychle (díky vedoucí Lucce, která to má už v malíčku a je Ti oporou), naučíš efektivně komunikovat po telefonu. Je to u nás taková startovací pozice, která otevírá dveře dál.
Obchodník po telefonu – Staráš se o společnosti a pomáháš jim snižovat náklady na tisk. Líbí se mi, že si tady velmi rychle vytvoříš své portfolio zákazníků, kteří když jsou spokojení, tak se rádi vrací a zároveň s tím Ti taky rychle roste příjem. Tohle oceňují hlavně operátoři, kteří mají s voláním již zkušenosti.
Obchodník v terénu – Pomáháš firmám šetřit náklady na energie. Jezdíš do společností na schůzky, které Ti domluví naše asistentky a tam s klienty hledáš možnosti, kde ušetřit, co se veškerých energií týká. Ty jsi ten, kdo si sám naplno rozhoduje o výdělku a nemá strop a to je paráda.
Osobní asistentka – Jsi virtuální osobní asistentka nebo asistent na telefonu a počítači. Máš své klienty, o které se pravidelně staráš a pomáháš jim s jejich administrativou. Z mého pohledu je to úžasný projekt, a i když jsme na trhu už 9 rokem, velmi nadčasový. Taky se setkáš s nejrůznějšími typy úkolů a oblastí podnikání, je to velmi zajímavé.
Obchodník marketingu –  Jsi člověkem, který přináší nové klienty, pomáhá je rozvíjet a zároveň je pro naše klienty partnerem. Líbí se mi na tom, že to jsi Ty, kdo posouvá podnikání a projekty druhých – díky Tobě se budou tvořit nové značky na českém trhu.
Marketér – Jsi partnerem svěřených klientů a tvoříš s nimi marketingové strategie včetně samotné realizace. V rámci realizace Tebou navržených marketingových nástrojů tvoříš a spolupracuješ s týmem grafiků, copywriterů, specialistů na PPC kampaně, na sociální sítě, s kameramanským týmem aj. Je to hodně kreativní, různorodá práce, jak už z titulu Marketéra vyplývá.

H: Pokud by se chtěl někdo ze čtenářů dozvědět více, stát se součástí, jak nejjednodušeji Tě může kontaktovat
R: Klidně přímo na facebooku přes messenger Channel Partners, možnost je i na stránkách karieraunas.cz přes kontaktní formulář. Nebo si rovnou zavolejme na můj telefon (+420775560137) a něco vymyslíme. 🙂 Po pohovoru se mnohdy jdeme podívat i mezi ostatní kolegy. Je fajn nahlédnout pod pokličku, dostat reálnější obrázek.

H: Co bys chtěla vzkázat? Případně jaké kuješ teď pikle?
R: Pokud nejste spokojeni v práci nebo hledáte změnu, ale máte tam pořád nějaké „ale“ kvůli kterému to odkládáte, nebojte se a napište mi. Společně vymyslíme, jaký typ pozice by Vám vyhovoval. Pokud už to víte, napište o to rychleji. U nás se nudit nebudete, zrovna se chystáme na Matějskou, pak nás čekají „Čarodky“, letní akce, kde oslavíme 10 let…  Čím dříve se potkáme, tím více toho společně zažijeme. Budu se těšit, ráda se potkávám s novými a zajímavými lidmi.

Sdílet článek
Facebook
Twitter
LinkedIn
Blog

Další novinky a aktuality

Vzhůru do moderní budoucnosti – stěhujeme se do nových kanceláří

Renáta Miltová
19.03.2024
A je to! Jsme na nové adrese. Po několika letech jsme se rozhodli přestěhovat do modernějších prostor, které...

Ocenění našich kolegů

Renáta Miltová
15.01.2024
Naši kolegové jsou pro nás klíčoví a vždycky se snažíme ocenit jejich úsilí odpovídajícím způsobem. I letošní konec...