Tombola na vánočním večírku

Tombola na vánočním večírku

Renáta Miltová
06.01.2023

Tradicí na našem každoročním vánočním večírku je oblíbená a dobročinná tombola. Každý rok se snažíme podpořit dobrou věc a vybíráme neziskovou společnost, kam vybrané peníze darujeme. Kam jsme přispěli letos a jaká byla hlavní výhra tomboly? 

Každý z firmy něčím do tomboly přispívá, stejně tak i naši partneři, jako je například firma Damedis. Tento rok nám skrz českou podnikatelskou alianci bohatě přispěla i Česká mincovna a Dallmayr, za což moc děkujeme. Příspěvků a darů si moc vážíme. 🙏🏻

Letos se tak naši kolegové mohli těšit na krásné výhry a to právě i díky štědrým darům od partnerů a kolegů. Hlavní cena, kterou darovalo Channel Partners byla elektronická čtečka knih Kindle, kterou vyhrál náš kolega, Obchodní ředitel Každý Prodává, Filip Soukup. 

Díky velké popularitě naší tomboly a touze všech pomoci se vybrala krásná částka, kterou jsme pak ještě doplnili na rovných 20 000 Kč, které putovaly na organizaci Nový prostor. Tato společnost totiž zapojuje lidi bez domova zpátky do společnosti a my jejich iniciativu plně podporujeme.

Nový prostor pak využije tyto finanční prostředky na rozvoj těchto lidí bez domova a další jiné společné aktivity. Navíc koho jiného podpořit, než organizaci, která se stejně jako my věnuje obchodu? 

V minulých letech jsme již podpořili třeba organizaci Člověk v tísni, dětský domov v Počernicích, psí útulky a další. 

Už teď se těšíme, kam přispějeme v dalším roce. Máte nějaký nápad? Dejte nám vědět na chci@karieraunas.cz

Vaše HR manažerka 

Renča

Sdílet článek
Facebook
Twitter
LinkedIn
Blog

Další novinky a aktuality

Vzhůru do moderní budoucnosti – stěhujeme se do nových kanceláří

Renáta Miltová
19.03.2024
A je to! Jsme na nové adrese. Po několika letech jsme se rozhodli přestěhovat do modernějších prostor, které...

Ocenění našich kolegů

Renáta Miltová
15.01.2024
Naši kolegové jsou pro nás klíčoví a vždycky se snažíme ocenit jejich úsilí odpovídajícím způsobem. I letošní konec...