U nás si našich lidí vážíme.🫶🏼

U nás si našich lidí vážíme.🫶🏼

Renáta Miltová
28.12.2022

Záleží nám na našich lidech a oceňujeme je tak, jak si zaslouží. Chceme, aby věděli, že si vážíme jejich tvrdé práce. Každoročně ke konci roku pořádáme vánoční večírek, kde rozdáváme ocenění za roky ve firmě.  

Po roce práce dáváme našim kolegům skleněnou plaketu s jejich jménem a řádným oceněním. Po třech letech u nás, dáváme investiční stříbrné mince.

Mince je pamětní, s logem Channel Partners na zadní straně a vyrytým monogramem na přední straně. Mince nabývají na hodnotě postupem času.

A kolegům, kteří u nás pracují jubilejních 5 let dáváme luxusní hodinky s monogramem. Jejich výběr se vždy Renča snaží uzpůsobit dle stylu obdarovaného. 

Letos jsme měli premiéru a 10 let u nás slavil náš Marek Černohorský. Za tu dobu se vypracoval z obchodníka až na spolumajitele jedné z firem. Pro ty standardně ocenění nechystáme, ale pro Marka jsme na památku nechali vyrobit velkou plaketu ve tvaru diamantu s osobním poděkováním. Marek 10 lety rozhodně nekončí 🙂 

Víme, že dary nejsou tím nejdůležitějším a kolegům dáváme celoročně najevo, že jsou důležitou součástí našeho týmu a to při pravidelných meetinzích, kdy dáváme zpětnou vazbu, podporujeme, motivujeme a nasloucháme. 

Chtěl/a bys i ty u nás pracovat? Podívej se na volné pozice u nás v holdingu. 

S pozdravem 

HR Manažerka 

Renča 

Sdílet článek
Facebook
Twitter
LinkedIn
Blog

Další novinky a aktuality

Jak efektivně naplánovat svůj den: kroky k produktivnějšímu využití času ⏰

Renáta Miltová
03.02.2023
Plánování dne je klíčem k efektivnějšímu využití času a vaší produktivitě. S přibývajícími úkoly, povinnostmi a zodpovědností se...

Definování kariérní cesty: jak najít práci, která vám vyhovuje? ✅

Renáta Miltová
26.01.2023
Ambice v práci se mohou lišit od jednotlivce k jednotlivci. Někteří lidé hledají práci, která je jednoduchá a...