Vánoce u nás – jak jsme slavili letos?

Vánoce u nás – jak jsme slavili letos?

Renáta Miltová
27.12.2023

Rok se s rokem sešel a my se sešli také. Letošní firemní vánoční večírek jsme netradičně uspořádali v pražském Prison Island, kde úkol zněl jasně – uniknout z vězení a zachránit tak Vánoce. Rivalita nechyběla a zábava už vůbec ne. 

Mimo “escape room,” ze kterého se naštěstí dostaly všechny týmy, jsme si připravili i bonusový kvíz o našem holdingu, abychom si prověřili vědomosti našich kolegů. Za to vše jsme samozřejmě rozdávali body a tým s originálním názvem “Houdini” se umístil na prvním místě. Tímto ještě jednou gratulujeme. 

Jak to o Vánocích bývá, i s naším večírkem se pojil vydatný raut a ocenění těch zaměstnanců, kteří už to s námi táhnout pěknou řádku let. Obdarovali jsme ale samozřejmě nakonec všechny, protože, co by byly Vánoce bez dárků?  

Jelikož se nestává denně, že se sejdeme všichni pohromadě, nechali jsme naše kolegy na pospás volné zábavy, abychom pořádně poklábosili a pobavili se o tom, co se za poslední rok odehrálo.  

Celkově vzato, firemní vánoční večírek holdingu Channel Partners byl skvělým způsobem, jak oslavit Vánoce, ocenit práci zaměstnanců a posílit vazby mezi jednotlivými firmami. Těšíme se na další společné akce a příležitosti pro lepší porozumění a spolupráci.

Velké díky těm, co dorazili a Veselé Vánoce i vám všem ostatním. Na viděnou v příštím roce. 

Vaše HR manažerka 

Renča

Sdílet článek
Facebook
Twitter
LinkedIn
Blog

Další novinky a aktuality

Ocenění našich kolegů

Renáta Miltová
15.01.2024
Naši kolegové jsou pro nás klíčoví a vždycky se snažíme ocenit jejich úsilí odpovídajícím způsobem. I letošní konec...

Vánoce u nás – jak jsme slavili letos?

Renáta Miltová
27.12.2023
Rok se s rokem sešel a my se sešli také. Letošní firemní vánoční večírek jsme netradičně uspořádali v...