Vánoční večírek 2018 – Summer party

Vánoční večírek 2018 – Summer party

Renáta Miltová
11.01.2019

Zatímco se celá Praha letos předháněla, kdo uloví lepší vánoční stromeček a pořídí super výhodného Ježíška, my jsme od všech těchto nesmyslů na chvíli utekli. Svátky máme rádi tradiční a klidné, ovšem s nadhledem a špetkou té jinakosti. Proto jsme si i tentokrát konec roku osvěžili tematickým večírkem. Protože nás během našich letních akcí zastihlo počasí spíše deštivé, rozhodli jsme se jít nyní slunci naproti. Trochu se zhoupnout na vlnách a zvýšit si hladinu endorfinů. Nabízí se sice Vánoce v Karibiku či na Hawaii, Kalifornské nekonečné pláže pod dohledem hlídek v červeném, ale proč se vláčet tak daleko, když máme jen jeden večer? Proč si to slunce nepřinést sem, do krásné, byť sychravé zimní Prahy, když máme ty Vánoce?

Pod železničním mostem, pod Šemíkovými skalami, našli jsme! Malou bárku se zlatavým pískem, se skromným barem, velkým krbem a ano s jedním vyhřívaným záchodem. Bylo to super 🙂

 Vlny všude kolem. Kdo umí ještě uvázat lodní uzel?! Příjemně roztančí nás ten, kdo propluje zrovna kolem a lodí sešle k nám malé mořské vlny. Bar se pohupoval, nikdo netrucoval. Rok od roku je nás více, jsme na jedné lodi, netřeba snad více. Měsíc visí na obzoru, pozornost kuřáků si žádá Hrad ze severu. Notnou převahu však mají černé labutě na klidnějším jihu. Ano byl to kýč i romantika. Trochu chaoz, trochu divočina. Je oroseno. České summer vibes, Kayak Beach Bar, vánoční atmo. O tom se nám jen zdálo. Nechybí nic, co by naše duše nezahřálo. Krmení labutí za svitu plynového hoření. Party hard, jídlo smart. Miniřízečky a sladké čůčo, raut taky hard. Chutě byly, spokojenost též. Fauno – flóra zdobila, tuhle manéž. Vánoční palma místo stromu, čeká se na tombolu. Nick Slaughter s instaxem, fotí se v rohu. Hula hula je tu všude, Baywatch to dozoruje. Troppical heat, ó ano! Horko k padnutí, žabky kvákají. Bikini a plavky, chybí jen koupání. A kdo ten večer nejvíc popíjel, byl to žralok zubatej. Je to sranda, je to kýč? Mrkni na video, Limbo dance neuvidíš!

Cože se to tedy vlastně dělo? Pojďme si večer zrekapitulovat. Začátek proběhl, jak je naším zvykem poněkud formálněji. Členové z jednotlivých projektů byli dle tradice oceněni medailemi. Poté byly rozdávány hodnotnější dárky těm nejvěrnějším, kteří to s námi táhnou už více let. Management dostal za svoji roční práci třídenní pobyt v Jeseníkách na chatě Dolina, kde se bude moci zaslouženě zrelaxovat. V druhé části večera byla na programu naše oblíbená DIY vystoupení. Zpívalo se, tančilo se a hrály se scénky. Cenu za nejlepší vystoupení si odnesl již tradičně tým osobních asistentek za podpory našeho IT guru Aleše. Zremixovali letní šlágry a jejich taneční kreace byli tak nečekané, že i celý plovoucí bar měl co dělat, aby se také neutrhl ze řetězu.

Závěrečná tombola byla už jen třešničkou na dortu. Zaměstnanci se opět předháněli, kdo bude mít více lístečků. Nejen proto, že je zvykem výtěžek darovat na dobročinné účely, ale i pro radost z mnoha dárečků. Tentokrát bylo vybráno 11.000 Kč pro psí útulek AniDef, který můžete podpořit i vy. 

Tak slunce v duši! Vše dobré v novém roce a ahoj brzy, jestli tě třeba láká poznat blíže, kdo vlastně jsme.

H.

Sdílet článek
Facebook
Twitter
LinkedIn
Blog

Další novinky a aktuality

Vzhůru do moderní budoucnosti – stěhujeme se do nových kanceláří

Renáta Miltová
19.03.2024
A je to! Jsme na nové adrese. Po několika letech jsme se rozhodli přestěhovat do modernějších prostor, které...

Ocenění našich kolegů

Renáta Miltová
15.01.2024
Naši kolegové jsou pro nás klíčoví a vždycky se snažíme ocenit jejich úsilí odpovídajícím způsobem. I letošní konec...