Video z vánočního večírku.🎄 Jak se bavíme u nás? 

Video z vánočního večírku.🎄 Jak se bavíme u nás? 

Renáta Miltová
21.12.2022

Jako každý rok, i letos nás čekal vánoční tématický večírek a vy se teď můžete podívat na to, jak to na něm vypadalo.

Tentokrát jsme večer pojali na téma antického Řecka a Říma. 

9. prosince jsme se všichni z celého holdingu Channel Partners sešli na Českém Statku v Počernicích a to dost v hojném počtu. Oslavili jsme tak společně konec dalšího, náročného, ale hlavně úspěšného roku a měli šanci se všichni sejít pohromadě.

Díky naší velikosti a rozmanitosti firem v holdingu, se všichni pohromadě vidíme jen párkrát do roka. Nicméně když už se sejdeme, tak to stojí za to. V létě se většinou potkáváme na různých akcích, kdy vyrážíme na vodu, na chaty nebo třeba do přírody. 

Celý večer jsme měli zajímavý program, vyzkoušeli jsme i vědomosti našich kolegů a to právě o našem holdingu a pořádně jsme se nasmáli. Jak celý večer probíhal si můžete přečíst v našem článku, kde se dozvíte i to, čím oceňujeme kolegy, kteří jsou s námi už delší dobu nebo to, co bylo hlavní výhrou naší tomboly. 

Chceš i ty být součástí našeho týmu a příští rok oslavit Vánoce s námi? Přidej se k nám. Prohlédni si volné pozice a staň se součástí firmy, kde prodávají lidé lidem. 

Těším se na vás

Vaše 

HR Manažerka 

Renča 

Sdílet článek
Facebook
Twitter
LinkedIn
Blog

Další novinky a aktuality

Energie během dne. Jak si jí udržet co nejdéle?

Renáta Miltová
18.09.2023
Není asi žádným překvapením, ani novým zjištěním, že nám energie během dne kolísá. Energie je nepostradatelným prvkem, který...

Oživte svůj životopis. Zaujměte na první pohled 🤩

Renáta Miltová
08.09.2023
Životopis je nedílnou součástí v procesu hledání práce a je prostředkem prvního dojmu, který děláte na vašeho potenciálního...