Vyrazili jsme na vodu🚣🏻

Vyrazili jsme na vodu🚣🏻

Renáta Miltová
14.07.2022

Jeden z nejteplejších víkendů v tomto roce jsme se rozhodli strávit společným teambuildingem v překrásné oblasti Berounska. 

 Abychom načerpali před sobotním sjezdem řeky dostatek energie, udělali jsme si pravidelnou měsíční poradu v kempu na sluníčku a hned po ní se šli zchladit do nedalekého jezu. A aby nechyběly ani další důležité vitamíny, rovnou jsme plynule přešli na odpolední program plný opékání buřtů a doplňování tekutin.

Kolegové nebo kamarádi u ohně? Jsme hrdí, že u nás máme oboje. 

Pro rozproudění diskuze jsme vymysleli nevšední teambuildingové aktivity pro dvojice, u kterých nás naši zkušení obchodníci opět přesvědčili, že argumentování jim jde skvěle. 

Týmy se originálně rozdělily házením vlaštovek – kdo s kým bude rozhodl hod na pole s listy papírů, která obsahovala jména všech zúčastněných.

Poté se již mohly vrhnout nově vzniklé dvojice do debaty, jak by upravily lidské DNA, kdyby měly možnost odstranit či přidat jednu lidskou vlastnost. A aby šlo debatování od ruky, dostaly ještě každý hrst lega, ze kterého měli vytvořit symbol spolupráce. 

Nápady týmů nás překvapily a vyhodnocování těch nejlepších byl proto nelehký úkol, ale nakonec si odnesly dva týmy nápoje na posílení, které se také nesly v duchu dvojic – kdo by si dokázal představit gin bez toniku a rum bez koly 🙂

Ráno jsme se vzbudili svěží a odpočatí anebo zničení a s kruhy pod očima – bylo velmi dobře poznat, kdo u ohně zůstal debatovat až do brzkých ranních hodin 🙂

Všichni jsme se posilnili snídaní a vyrazili na vlak, který nás i přes výluky nakonec úspěšně přiblížil našemu cíli, což byl vlastně i start našeho hlavního důvodu výletu – sjíždění vody Berounky

Opět po dvojicích jsme se rozdělily do lodí a s nadšením vyrazili uplout prvních 200 metrů k prvnímu jezu, který se přenáší, takže jsme si potěžkali lodě během prvních 10 minut hned 2x.

Dále však už šla jízda jako po másle, sluníčko mnohé z nás přibarvilo do různých odstínů růžové, obědová pauza, která se neplánovaně konala vedle čerstvé siláže, některé z našich alergiků v týmu odrovnala, ale i tak jsme po několika hodinách plavby úchvatnými zákoutími Berounky dojeli zpět do kempu. 

Spousta z nás byla na vodě poprvé, ale i přesto statečně sjížděli jezy a do cíle dorazili bez cvaknutí se. 

Sdílet článek
Facebook
Twitter
LinkedIn
Blog

Další novinky a aktuality

Květnová porada v duchu pálení čarodějnic

Renáta Miltová
30.05.2024
Celý tým Channel Partners Holdingu se sešel na celofiremní poradě, kterou jsme spojili s opékáním buřtů.🔥 Byla to...

Vzhůru do moderní budoucnosti – stěhujeme se do nových kanceláří

Renáta Miltová
19.03.2024
A je to! Jsme na nové adrese. Po několika letech jsme se rozhodli přestěhovat do modernějších prostor, které...