Zkolaudovali jsme Litoměřice!

Zkolaudovali jsme Litoměřice!

Renáta Miltová
17.09.2021

První zářijový den byl pro nás den D. 

Den, kdy jsme oficiálně otevřeli naši novou pobočku v Litoměřicích.

Den, kdy jsme přestříhli pásku (pravou, ne jen pomyslně!) a společně oslavili otevření našich nových prostor. Jak už to na našich akcích bývá, nejen, že jsme se skvěle najedli a napili, dobře jsme se bavili. Atmosféra byla velmi přátelská a veselá. Tak jak to má být. 

Podívej se jak to probíhalo!

V Litoměřicích nyní máme obchodníky na telefonu pro Vodafone a Virtuální osobní asistentky. Zatím jsme v čistě ženském složení, mužskému osazenstvu se ale nebráníme, naopak.

Nejsme žádný korporát, jsme firma s rodinnou atmosférou a momentální tým v Litoměřicích čítá počet lidí, který spočítáš na prstech rukou. Tým a atmosféra v práci je pro nás klíčová a jsme rádi, že se nám podařilo přenést skvělou atmosféru z pobočky v Praze i na pobočku do Litoměřic. Děkujeme všem, kdo nám pomáhají tuto atmosféru tvořit a udržet ji.  

Zajímá tě, jaké pozice v Litoměřicích  máme?

Ještě hledáme jednoho parťáka na pozici Obchodníka na telefonu pro projekt Vodafone. 

A co takový obchodník na telefonu dělá? Telefonuje s klienty a prodává jim nové řešení a služby Vodafone. Rád dosahuje vysokých cílů a nebojí se oslovit nové zákazníky. Díky nezastropovaným provizím si může vydělat na co si bude přát. Ještě máme jedno volné místo a třeba hledáme právě tebe!

Nebo tě spíš zaujala virtuální osobní asistentka?

Ty pomáhají klientům s jejich administrativou a přesměrovanými hovory jejich zákazníků. Starají se o ně a vždy jim přináší něco navíc. Práce je to velmi pestrá a je jí dost, takže se určitě nenudí a hodně se toho při práci dozví napříč všemi obory.

Šikovná asistentka by měla zvládat multitasking a orientovat se v technologiích, ve wordu a excelu. Nedělá jí problém pobavit se s klientem i v angličtině a proaktivně myslet i za něj, s čím dalším mu může pomoci. 

Ať už tě oslovilo cokoliv, určitě se nám ozvi a společně něco vymyslíme! 

Děkujeme všem, kdo se zúčastnili a tento skvělý den oslavili s námi. 

Všem našim novým kolegům držíme palce a věříme, že společně porosteme dále.

Aktuálně rozšiřujeme týmy v Litoměřicích a v Praze. Obchodní pozice B2B pak v rámci celé ČR.

Sdílet článek
Facebook
Twitter
LinkedIn
Blog

Další novinky a aktuality

Energie během dne. Jak si jí udržet co nejdéle?

Renáta Miltová
18.09.2023
Není asi žádným překvapením, ani novým zjištěním, že nám energie během dne kolísá. Energie je nepostradatelným prvkem, který...

Oživte svůj životopis. Zaujměte na první pohled 🤩

Renáta Miltová
08.09.2023
Životopis je nedílnou součástí v procesu hledání práce a je prostředkem prvního dojmu, který děláte na vašeho potenciálního...